Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Érdekességek és minden egyéb > Építkezéssel kapcsolatos weboldalak
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-11-08, 14:47   #1 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-11-08
Összes hozzászólás: 57
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 9 köszönetet 9 hozzászólással
epitokoldala Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás Kőművesek - Építők oldala

Kőművesek figyelem!

Nonprofit építőipari adatbázisunk ingyenes hirdetési felületet biztosít vállalkozása számára.

Címünk:
Kőművesek

u.i.:
Oldalunk fejlesztésével kapcsolatban, minden kritikát szívesen fogadunk.
epitokoldala nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-08, 18:23   #2 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

Hello! Kedvencekbe raktam, ha kicsit több időm lesz, feltolom a honlapjaimat! Van egy pár (5-6 db)
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-09, 07:57   #3 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-11-08
Összes hozzászólás: 57
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 9 köszönetet 9 hozzászólással
epitokoldala Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

Rendben, jöhetnek dögivel
epitokoldala nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-09, 20:54   #4 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

Én már regisztráltam. Könnyen ment, jól használható kis oldal, bár én biztos másként csinálnék pár dolgot....de ez nem von le a jövőbeni értékéből, ha sok hasznos és VALÓS adat lesz benne.
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-10, 06:24   #5 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-11-08
Összes hozzászólás: 57
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 9 köszönetet 9 hozzászólással
epitokoldala Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

Szia sbs!

Köszönöm a véleményezést! Azt a pár dolgot nyugodtan elmondhatod, szükségem van az objektív meglátásokra.

Remélem én is, hogy valós adatok lesznek benne. Mondjuk ez csak a regisztrálókon múlik.
epitokoldala nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-11, 07:36   #6 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-11-08
Összes hozzászólás: 57
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 9 köszönetet 9 hozzászólással
epitokoldala Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

A napokban egy asztalos fórumon próbálkoztam népszerűsíteni az oldalt, egészen meglepő, az itteniekkel meglehetősen ellentétes reakciókba ütköztem.
Az egészből az szűrődött le, hogy komolyan vehetetlen egy ingyenes oldal, és az ingyenesség miatt biztosan valami hátsó szándékom van a céges adataikkal.
A végén már arról volt szó, hogy legalább néhány szolgáltatást tegyek fizetőssé, és akkor majd hisznek nekem...

Természetesen nem akarok semmit fizetőssé tenni, amúgy se tehetném, mert nincs cégem, így számlázni sem tudnék.
Szeretném erről kikérni a véleményeteket, illetve hogy hogyan tudnám elérni, hogy az oldal ingyenessége vonzó, ne pedig taszító legyen?

Illetve miért lehet az (a tömeghatáson kívül), hogy pl. az iwiw-en ugyanezek a vállalkozók mind a céges, mind a legszemélyesebb adataikat nem csak az iwiw, de az egész világ számára láthatóvá teszik. Azon az iwiw-en, aminek az adatvédelmi nyilatkozata is sugalja, hogy erre-arra nem restellik felhasználni az itt megadott adatokat (pl. statisztikai célok )?
Ugyanakkor nálam féltik azokat az adataikat, amik a saját honlapjuktól kezdve, az iwiw-en át, az egész neten megtalálhatóak, ráadásul bekérésüknek az az egyetlen céljuk, hogy a hirdetésüknek valami értelme legyen, pl.: elérhetőség, stb.

Na a lényeg, hogy egész nagy ellenállásba ütköztem.
epitokoldala nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2010-11-12)
Régi 2010-11-11, 17:00   #7 (permalink)
Támogató
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 125
Kiosztott köszönetek: 30
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
Isutam Már kezd közkedvelt lenniIsutam Már kezd közkedvelt lenniIsutam Már kezd közkedvelt lenniIsutam Már kezd közkedvelt lenni
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

Ebből is látszik, hogy ez a fórum más mint a többi!
Itt a kölcsönös segítség a jellemző, nem a gyanakvás.
__________________
Napi cikkek, napi hírek
Isutam nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2010-11-12)
Régi 2010-11-11, 19:36   #8 (permalink)
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

Érdekes dolog ez az ingyenesség megítélésével. A régi időkben még az ingyenes e-mail címeket is másképp ítélték meg, mint a szolgáltatóhoz tartozókat. Most pedig hallottam olyan véleményt is, hogy álláskeresőktől szívesebben látnak freemail, gmail címeket.
Ha valaki vállalkozás honlapját telepíti ingyenes tárhelyre az szerintem is a gagyi érzetet kelti, viszont az ilyen ingyenes regisztrációs oldalakkal nem érzek problémát, amíg nem kérnek túl sok felesleges adatot, vagy nem próbálkoznak tisztességtelen trükkökkel az fizetős átmenet felé. Korábban volt egy olyan regisztrációm, ahol az adószámomat akarták elkérni, lemondtam róla.
Szóval csak azt mondhatom, hogy kitartás
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-12, 18:39   #9 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

Az én tapasztalataim is vegyesek voltak az információ megosztásával kapcsolatban. Ugye abból kell kiindulni, hogy itt kétféle embertípus találkozik szembe egymással:

- a vállakozó aki kőkeményen profitorientált és félti az üzleti információit
- a webszerkszesztő, webguru, vagy bárhogyan is fogalmazzak, akinek pedig az információ szabadsága, az adatok szabad terjesztése a vérében van, hiszen máskülönben nem foglakozna az internettel.

Azok a szerencsés vállakozók akikben mindkét oldal megvan és ezzel élnek is, hiszen igy minnél több emberhez el tudják juttani a maguk termékeit.

De TÉNYLEG prakszisomban találkoztam sok olyannal, hogy még ÁRLISTÁT sem voltak hajlandóak feltenni a weboldalukra, hiába magyaráztam el ennek fontosságát.

Szóval nem rágódj ezen túl sokat én az ilyen oldalakról azonnal lepattanok. Ugyanakkor sose vitatkozz ilyen esetekben, tiszteletben kell tartani mások véleményét, és ha nem lehet meggyőzni Őket arról, hogy ez VALÓBAN JÓ, akkor menni kell máshová. Ez egy ilyen világ.

Sajnos az Internet INGYENESSÉGE, az információ szabadon megosztása nagyon sok vállakozást tett tönkre, hiszen ami addig csak náluk volt elérhető, az ma már mindenkinek. Gondolok itt a SZERVIZKÖNYVEK letölthetőségére például, de nem járt jobban a ZENEI piac sem és a digitalizálás világa végett vetett a FOTÓ piacnak is.

Azonban mindez nem kerülhető el, ebbe az irányba megyünk, és habár ma még csak pár építőipari cég volt bátor ONLINE áruházakat nyitni, de biztos vagyok benne hogy pár év múlva a többiek lehúzhatják a rolót.

Szerintem az ingyenesség egy nagyszerű lehetőség az interneten és a megfelelő keretek között én is pártolom. Szóval ne add fel csak így tovább.

Hmmmm... persze a gyerekeimnek is sokszor mondom, hogy semmi sincs ingyen, VALAKI, VALAHOL biztos fizet érte....
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-17, 06:00   #10 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-11-08
Összes hozzászólás: 57
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 9 köszönetet 9 hozzászólással
epitokoldala Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Kőművesek - Építők oldala

Az eddigi visszajelzések (nem az itteni) alapján úgy döntöttem "újradizájnolom" az oldalt. Valószínűleg elmegyek a valami világosabb megjelenés felé. Ez elég nagy beavatkozás lesz az oldal lelki világában, ezért ha van valamilyen ötletetek, javaslatotok szerkezeti, megjelenési változtatást illetően kérem osszátok meg velem, még mielőtt belefordulok a pixelvadászatba.
epitokoldala nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol


Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 19:19 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum