Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-12-23, 14:12   #5 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Postaláda és a szórólapok

Hát mit mondjak a szórólapokra! 3 féleképpen szembesülök vele!

Mi is készíttetünk szórólapokat
Panelban kapok szórólapot
Családi házamban is kapok szórólapokat

A saját családi házunkban bevallom, hogy nagyon zavarna ezek a lapok, mivel Istvánhoz hasonlóan tényleg eláztatják a hivatalos iratokat, főleg lusta vagyok minden nap üríteni... Nagymamámnak rengeteg gyújtóst tudok összegyűjteni

A panellakásban a saját postaládánkba nem nagyon szoktak rakni semmit, elvétve van benne szórólap, ezek helyett egy dobozba vannak összegyűjtve és onnan lehet csemegézni. Ha valami megtetszik, akkor kiszoktam vinni és felviszem... Lehet, hogy kész postaláda kéne a családi házhoz? (szórólapos és hivatalos) Hehe a szórólaposnak lehet már azonnal egy daráló gépbe dugnám...

Ezekkel sajnos pedig most már megint megcáfolom magam, mivel nagy ritkán mi is szoktunk szórólapokat készíteni. Sajnos azt vettem észre, hogy az emberek vakok a szórólapokkal kapcsolatban, mivel hozzám hasonlóan megy a kukába. Szórólappal, nem lehet eladni 1.5 -2 milliós felújítást. Volt olyat, hogy az egész várost elláttam ilyen lappal, ebből 1 visszajelzésünk volt, de ő is csak dolgozni akart jönni hozzánk A szórólapon pedig az átlagtól kedvezőbb ár volt.

Sajnos a hírlevelekről is a véleményem, inkább azt okosan kell sztem csinálni...
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel