Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-08-20, 17:11   #6 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: hyper: fürdő, konyha burkolás felújítás és életszínvonal javítás

sziasztok ömlesztve mindent a nagy rohanásban, 1 kis lazítás 2 téglarakás és bontás között,
tehát
feltörtem a csempét vagyis kis 5x5centis nagyonkemény, krémszínű burkolót, még a kezem is elvágta
tatám nem sajnálta az anyagot a padlóösszefolyó és a küszöb magasságához képes volt 3-4cm vastag csemperagasztót felhazsnálni, 10 raselzság törmelék lett ebből a menyiségből és a fürdő wc csak 5m2 nem semmi noh a csempe lekerült a helyéről ezután jött a vakolat pótlása, és mifel a fali csempe ragasztó nélkül távozott megpróbáltam sarokcsiszoló segítségével, 1 öntapadós csiszolótárcsával leszedni a felesleges ragasztót hogy ne áljon el a faltól anyira a csempe, 1 percen belül az orrom8g se láttam a portól és csekély menyiségű ragasztó jött le a faltól, igy a ragaszó marad a falon sima a felület 4év mulva itt ugysem lesz fürdő, gondoltam előre én , tehát vakoöltam a kipotyogó darabokat nemsemmi menyiségű vakolat kellett ehez majdnem 40 kiló gyors vakolat ment csak a fürdőre igaz 2 párkányt is ujravakoltam, és olyan sima lett mint anno a piskótám
vizimértékkel átpásztázom a terepet és szerintem majd ezután mehet5 is a padló csempe
de most
és még ami történt felszuedtem a régi wc-t vagyis feltörtem leszedtema mopsdót
a mosdó 10cmel odébb lesz rakva a kád felé hogy a felültöltös mosógép a helyére passzoljon rendesen kartonozom a menyezetet a hő szigetelés és az esztétika miatt 3 tábla kell hozzá impregnált természetesen továbbá a mosdóhoz a kád melegvizes kiállásától vések 1 csikot ahol majd a melegvizes kiállásról 1 ujabb kiállást készítek ezt sarokszeleppel zárom, az oldalfali lámpát a viz és gáz vezeték csövek mögött felvésem a plafonig majd a plafon középéig kiállok az árammal az ufó lámpához
uj kapcsolók ajzatok
kis gipszkartonozás lesz még a polcoknál és egyebek, majd az újabb híreknáél jelentkezem, és természetesen újravezetékelem ezt a kis helyiséget már ahol cserélek dolgokat és uj szagelszívót kap ami nagyon hasznos lesz, csövek csiszolása festése és a sok mész kaparás helyett lehet fűréászporosm tapétával oldom meg hogy diszperzittel festhessema felületet
üdv mindenkinek
és kellemes aug. 20. át
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel