Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-07-26, 21:47   #9 (permalink)
huncro
Új tag
 
Csatlakozott: 10-07-24
Összes hozzászólás: 13
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 2 köszönetet 2 hozzászólással
huncro Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: viz futes passziv haz

sziasztok mindenkinek akkor valaszolok mindeki kerdeseire ; gabor - en nem hallottam nullenergias hazrol meg de biztos van a passziv haz minositest kulonbozo tesztekkel erik el ezket osszeadva kapja meg a haz a passziv haz nevet, az epitoipart itt is megviselte a valsag en egy eve vagyok kint kaptunk hideget es meleget eggyarant de csinaljuk ugy nez ki van ra kereslet ,egy nagyon elszant angol emberkenek dolgozom nem adta fel jo par buktato ellenere sem istvan62 ;-mint mindenhez ehezis kell reklam hidd el en ezt csinalom tenyleg van benne jovo ,azt nem hiszem hogy kotelezove tennek ezt a fajta epitkezesi modot csak itt kint nagyon kecsegteto felteteleket adnak az embereknek pl;ha napkollektor raksz a hazadra a teljes osszeget bizonyos evre elosztva leirhatod az adobol ,a gyakorlati tapasztalat miatt vagyok kint szerintem ez a jovo .. gabor ; a hagyomanyos epitkezesi modot lehet osszefuzni az ujjal mi itt kintbent london kozepen alakitunk at regi hazat passzir hazza szerintem nem abbol kell kiindulni amit sujkolnak a nagy cegek csak at kell latni mi a lenyege esmaris adott a dolog , az energiafelhasznalas nagyon minimalis de van pl; ha hosszu napokig nem sut a nap rasegites keppen van a hot woter tankban futobetet istvan62 ;nem tudomde szerintem ha azt mondana valaki hogy nem kell gazszamlat fizetnem hat mar elgondolkozok rajta a megterulesi ideje pedig sok szamolassal mindig oda fogsz kijukadni "mirol is van szo" hu ez tenyleg jo!
huncro nem elérhető   Válaszol idézettel