Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2014-02-24, 21:52   #1 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás Hangszigetelés a szomszéd ellen

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, h van egy ügyfelem! Elsősorban nem hő, hanem hangszigetelés miatt keresett fel engem, bár ettől függetlenül a hőszigetelést mindenképpen velünk csináltatja!

A lényeg az, hogy a szomszédja a pincében hasogatja a fát és ennek a dübögése áthallatszik a házának még a hátsó szobájába! Pedig köztük egy udvar is van!

Gondolom ez azért is van, mert beton a pincében eléggé vezeti a hangot és ennek a tulajnak is alápincézett a háza! Sajnos a választ nem igazán tudom, de a balta dübögése nagyon érződik a házban!

Mit lehetne tenni? A tulaj egyik ötlete az volt, hogy az udvarra csinál egy alapot a földbe, hogy valamivel megtörje a rezgést!

Ti mi javasoltok? Sajnos az ilyen hangszigetelési témában nem vagyok jártas! Előre is köszönöm!
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel