Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Építkezés előtt > Tervezés

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-02-24, 22:52   #1 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás Hangszigetelés a szomszéd ellen

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, h van egy ügyfelem! Elsősorban nem hő, hanem hangszigetelés miatt keresett fel engem, bár ettől függetlenül a hőszigetelést mindenképpen velünk csináltatja!

A lényeg az, hogy a szomszédja a pincében hasogatja a fát és ennek a dübögése áthallatszik a házának még a hátsó szobájába! Pedig köztük egy udvar is van!

Gondolom ez azért is van, mert beton a pincében eléggé vezeti a hangot és ennek a tulajnak is alápincézett a háza! Sajnos a választ nem igazán tudom, de a balta dübögése nagyon érződik a házban!

Mit lehetne tenni? A tulaj egyik ötlete az volt, hogy az udvarra csinál egy alapot a földbe, hogy valamivel megtörje a rezgést!

Ti mi javasoltok? Sajnos az ilyen hangszigetelési témában nem vagyok jártas! Előre is köszönöm!
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 05:16 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum