![]() |
|
|
|
#1 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 13-01-03
Összes hozzászólás: 22
Kiosztott köszönetek: 1
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
![]() |
Polikarbonát tetővel kapcsolatban lenne kérdésem.
A lapok alsó szélét "U" profillal zártam le, abból a célból, hogy a por ne menjen be a bordákba. Amikor esik az eső, a víz be szivárog az U profilba, és a bordákban megáll a víz. Ki lehet valahogy küszöbölni ezt a jelenséget?
|
|
|
|
|
|
#2 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 16-11-23
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
![]() |
Gumitömítés van az U profilban, vagy párazáró szalag a végén? A párazáró az olcsóbb megoldás, mert nem kell új profilt venni. Én Dunakeszin vettem a terasz tetőhöz való üregkamrás polikarbonát lemezeket a Valio-Plastics Kft-nél, és ott elég sok segítséget kaptam ilyen kérdésekben, esetleg érdemes lehet megpróbálni, ha még aktuális a dolog. Főoldal - Valio-plastics
|
|
|
|
![]() |
| Téma eszközök | |
| Megjelenítési módok | |
|
|