Téma: Zöld Bank
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-06-19, 07:04   #2 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Zöld Bank

KIVITELEZŐKÉNT
Hallottam a programról és örülnék neki, ha ez gyakorlatilag is megtudna valósulni. Szép az, hogy nem tőzsdézünk, hanem új befektetésként tisztábbá tesszük a környezetünket. Most, hogy milyen lesz ennek a gyakorlati helyzete, azt sajnos megsaccolni sem tudom. Nem akarok ujjal mutogatni senkire, de egy kisvállalkozásnak, mondjuk nézzünk szét a fórumon, nagyon nehéz megszereznie egy ilyen beruházást.

Valaki nem is akarja vállalni, mert nincs ennyi tőkéje. De lehet, hogy esélyünk sincs ilyen melókra, nem tudom sajnos. Most, hogy jön a zöld bank program, szépen alakítom át a marketingünket ezen támogatások felé, hátha olcsóbban jönne ki egy lakástulajdonosnak az egész felújítás.

Lakástulajdonosként
Bár én az év 8-9 hónapjában családi házban lakom, örülök a támogatásnak. Tudniillik maradék pár napot ha összeadom, több hónap is kijön a panelban való tartózkodáshoz. Ez a tömb szigetelve van és az ablakok is cserélve vannak. Nagyon jó az egész, mert jól zárnak az ablakok, a falak sem hidegek. De mégis akad egy pár probléma: Előre látom, hogy ha valaki most víz-gáz szerelőnek tanul, akkor az elkövetkezendő pár évben szépen megfog tudni élni. Sajnos most jött el az ideje a sok panel radiátor cseréjének. Nálunk is elég levegős és régi a rendszer, sztem én a nyáron ki is cserélem. Másik problémám pedig, hogy a lábazatot nem szigetelték és így a földszinten elég hideg van, ráadás a hangszigetelés sem igazi.

A programnak örülök, de valósuljon is meg. Ne csak egy kampányfogás legyen.
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel