Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-31, 23:49   #1 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás Téged mi vitt rá az építkezésre?

Van aki lakást/házat vesz, és van aki épít saját magának. Egyik sem lekicsinylendő dolog, hiszen mindkettőnek az a célja (jó esetben) hogy otthont teremts a családodnak. Azonban egy saját építkezés mindenképpen nagy kihívás és kaland.

A kérdésem hát: MI VITT RÁ HOGY BELEVÁGJ AZ ÉPÍTKEZÉSBE?

Akkor kezdem én. Az úgy volt hogy lakótelepen éltünk, akkor még csak egy gyerekkel és meg voltam elégedve magammal. Nem úgy mint a feleségem, aki folyamatosan unszolta a dolgot, hogy ÉPÍTKEZZÜNK MÁÁÁR!!! Én meg elég alapos és megfontolt vagyok, igy azt mondtam, hogy építkezünk anyukám, amikor majd meglesz rá a pénzünk!! Nos ez addig tartott, amig 1997-ben sikerült telket venni Tárnokon és úgy döntöttünk, habár még nincs meg a pénz, de belekezdünk és majd ügyesek leszünk.

Egyszó mint száz, nem azért kezdtünk bele, mert megvolt a pénzünk, hanem mert bátor fiatalok voltunk (ja bocs vagyunk is...). Akkoriban sokat idegeskedtem persze, mire honnan lesz meg a pénz, éjjel nappal dolgoztunk, de ma már semmiképpen nem bánom és nem csináltam volna másként. 4 évig tartott.... de már a 2. évben bent laktunk

És TI ????
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető   Válaszol idézettel