Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-02-28, 07:08   #4 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Xps eps vegyítés

Akkor elmondom! Ez a felület eső szempontjából olyan, mintha egy slaggal locsolnák és sajnos a falon lévő díszítő elemek is csak rontanak rajta! E-mailben elküldtem neked egy pdf-et, amin pontosan látszik az a fal a nyugati homlokzaton, ami vízveszélyben van!

Sajnos itt nem is a hőszigetelést, hanem elsősorban a vízzárást kéne megoldani! Rendesen a két belső szobán a belső falazatokon látszik, hogy vizet kapott a fal!

Kívül kődíszítés és a színtek osztásánál pedig nikecell díszcsík, ami mögé szintén kivitelezési hibából adódóan befolyhatott a víz!

Itt tényleg fontos lenne a folyamatos vízzárás, mivel a falat megcsinálni akarom, nem pedig a lóvét felvenni! Ha kell, 3 év múlva visszamegyünk és javítjuk, de ezt nem akarom! Elküldtem a mail, ott a félköríves ablakos homlokzat olyan, mintha tényleg én odaállnék és slagal locsolnám!
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel