Téma: Térkövezés
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-24, 14:47   #4 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Térkövezés

Bocsi, de én vitatkoznék veled a költségekben! Szerintem drágább a térkő, bár szebb is. Mi általában a semmelrock köveit szoktuk használni és megvagyok vele elégedve. De annyival drágább és szebb is, mint amennyit a beton tud nyújtani. Árazása a térkőnek 1m2 kb 2 ezertől indul, de ami normális már 3,5 ezer forint/nm. + ezt még le is kell rakni, kell alá sóder, folyami, meg a burkoló munkaköltsége. Ha pedig rossz helyen laksz és nagyon jó minőséget vársz el, akkor vannak olyan esetek, amikor az egész alatta egy beton placc és rámegy a térkő... Ott legalább nem fog feljönni közte a fű. Betonnál szerintem fele annyiért jössz ki. De én személy szerint a térköveket ajánlom, nekem is van és szeretem. Nem repedt és tört még egy darab sem, bár nem hajtok rá Ifával.

Azt amúgy sosem fogom elfelejteni, hogy előttünk csináltunk egy kövezést, melyet külön gyepkővel, vagy most nem tudom a nevét mivel csináltunk meg. Egy nap alatt, földmunkával, bedöngöléssel mindennel kész lett, nem telt bele egy óra a szomszéd mivel építkezett ráhajtottak egy tüzépes Ifával. Na képzelhetitek, hogy volt kiabálás
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel