Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-02-04, 15:50   #7 (permalink)
hyper
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Fürdőszoba burkolat.. Időtálló, elegáns,milyet érdemes?

mozaik, hatalmas ötlet! én a sajátomat is ezzekl csinálnám, ezzel tennék bele "bordű" dekort... továbbá mikor véglegesen kialakítonm a fürdőmet akkor tuti építtek bele a már elhangzott mosdó pultot vagyis besülyesztett mosdót és valószinű eztis mozaik csempével fogom burkolni sok helyen láttam bemutatótermekben is, pl a mosdó pult elejét ivesre csinálják, nicns sarka sokkal barátságosabb, melegebb hatást kelt, továbbá fő szempont hogy neked tetszen, az hogy a szomszéd mit mond az kit érdekel ha neked a lila tetszik akkor tedd azt! szerintem fő szempont az hogy ne a legolcsobbat vedd! lényeges mi van épp kéznél a boltban mi az akciós, és mi az amibe beleszeretsz,
ha valami tetszik akkor vedd meg ha drága keresgélj keresd a kompromiszumokat, nemlehet mellé nyúlni én beválaltam a lila hoszabb elnyujtott csempét és sárga diagonálba lerakott padlóburkolót, gyönyörű boldog és vidám hangulatú, kijelenthetem hogy a legvidámabb helyiség az épületben, és ha legközelebb burkolok csak szinest veszek ismét!
remélem kcisit elferdítettem a véleményetek
üdv hyper
hyper nem elérhető   Válaszol idézettel