Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-01-17, 21:05   #7 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Téged mi vitt rá az építkezésre?

Engem most a köv. építkezésre, illetve egy másik házba költözésre a barátnőmmel való összeköltözés vitt rá Bár egy kicsit szerintem elrontottam a szabadságom, de na

A saját házam építkezését abszolút megfontolom, hiteltől félek. Sok tervem van a jövőben, ehhez pénz kell, de ebben az évben biztos, hogy megveszem a telket és szép lassan vagy ebben az évben, vagy jövőre elkezdem a hivatalos tervezést is. Utána pedig évente ahogy pénzem van csinálom a házat. Lehet, hogy kész lesz 1-2 év alatt, de ha olyan évem lesz, mint az idei, sajnos 5 évig is elfog húzódni

Elmesélem a szüleim építkezését:
Sajnos apukám már nincs közöttünk, de bátor ember volt, illetve sokan ezt őrültségnek neveznék amit csinált. A kállói házunk helyén egy kis parasztház állt, ebben ők laktak a szüleivel. Nagymamámnak közben volt egy másik kis háza a mellettünk lévő faluban és oda a testvére, meg nagymamám átköltözött. Több hely ott már nem volt, elég kicsi ház.
Én már akkor 3 éves voltam, tesóm pedig anyukámban pihengetett. 92 decemberében kitalálta pénz nélkül, hogy építkezni akar, 93 januárjában összeborította a régi házat. A ház építési engedéllyel mindennel májusban kész lett. Azt is úgy, hogy már közben ebben laktunk, mivel az anyóséknál nem akart sokáig lenni.

Akkor még csak pár éve vállalkozott, de kezdő lévén kevés melóval. Szerencséje volt, hogy 93 ban felkapták
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2011-01-17)