Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-09-22, 22:11   #1 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás Kész faház vásárlás

Na most már kezdek elveszni a rengetegben. Kész faházakat lehet venni az OBI, a Praktiker, a Baumax, a Bricostore, de még az Auchantól is. Az árak igencsak különböznek, meg a kivitel is. Felmerült bennem jónéhány kérdés, hátha van olyan aki látott már ilyen faházakat, esetleg van is neki igy megosztaná a tapasztalatokat.

1. Mire kell figyelni a vásárláskor? (Pl láttam olyat hogy az árban benne van a zsindely fedés, de láttam olyat is ahol apróbetűvel jelezték hogy a tetőfedés kátránypapír)

2. Mi az amit NEM is érdemes hosszútávra megvenni (pl vékonyabb lambériából szerel... nem tudom)

3. Ezek a faházak (szerszámoskamrák) lapra szereltek, vagy teherautóval egyben hozzák házhoz?

4. Mi az amit a vásárlás után illik (kell) megtenni. Gondolok itt a lakkozásra, vagy rovarvédelemre...)

Szóval mi az ami ár/érték arányban megéri. Nem lakni akarok benne, csak a szokásos kerti dolgokat tárolni.
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető   Válaszol idézettel