Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2018-10-07, 08:11   #211 (permalink)
Dibi4455
Új tag
 
Csatlakozott: 18-10-05
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 1
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Dibi4455 Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás Saffoto gázkazán

Tisztelt kollégák !
A segítségüket kérem egy Chaffotaux nectra 2.23 turbós kombi gázkazán ügyében. A kazán effektíve jòl működik ki van savazva tisztitva hatásfoka rendben viszont van egy nagyon idegesítő hibája...
Fűtéskor hmv kérelem után mikor a csapot lezárjuk a kazán teljesen leáll és csak a reset gomb megnyomása után üzemel tovább (hibát nem jelez ki ). Ha a termosztát kapcsolja ki be szintén ugyan ugy resetelni kell a készüléket ! Hmv-t barmikor ad azzal nincs gond viszont ha a fűtésnél nem törlöm a hibát és a kazán hőfoka lemegy és a belső termosztát indítaná nem tud begyújtani. És íme a csattanó ha nem törlöm a hibát mikor leáll a fűtés hmv-nél begyújt fűtésnél meg nem tud vezérlést is ki cseréltem már a magas fesz panelt is mégis ugyan azt csinálja ! Mindig alaphelyzetbe áll csak a szivatyú megy ! Kíváncsiságból előidéztem hibákat (ntc áramlás érzékelő út választó kábeleit lehuzva) kijelzi a hibákat! Teljesen tanácstalan vagyok , a környéken nem igazán hajlandó egy szakember sem foglalkozni ezzel a típussal
Köszönöm a figyelmet további szebb napot !
Dibi4455 nem elérhető   Válaszol idézettel