Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2014-09-15, 14:00   #7 (permalink)
Loggi
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Mérges vagyok re: vizesedik vagy sem?szigetelni vagy sem?

Egy másik vizesedési problémám van!Inkább nedvesedés, de ez nem a föld felöl, hanem inkább az égből érkezik. Azaz a lakáson belöli csapadéklevezető csatorna szivárog. A nagysága-kiterjedése a falon, függ a csapadék érkezésének sebességétől, és annak mennyiségétől, tartósságától. Napjainkban nálunk is eseget napok óta, de nem olyan intenzíven mint Zala megyében.Újjal próbálom érzékelni a fal nedvesedését, szemmel már megint gyanusnak tűnik a fal sarka. Ez még kevésnek tűnik a vizes mesternek ahhoz, hogy neki fogjon az elrabicolt, vízszintesen elhúzott csőszakasz bontásához,cseréjéhez. Többet szeretne látni! Várjunk egy nagy vihart, akkor mit csinál majd?Eddig szárítgattam, most egy hete megint gyanussá vált a dolog! Szárítgatni most már nem lesz egyszerű, és olcsó mulatság sem. Szellőztethetek gyakran, és majd fűthetek is rá.
Vajon műszeresen lehetne ezt vizsgálni, összehasonlítani később nedvességtartalom szempontjából?Vizesek használnak ilyen műszert munkájuk során?Kamerázni azt szoktak, de egy ilyen hibánál a kamera sem mutatna semmit szerintem.Sajnos nagyon rossz helyen van, beépített szekrény+ rabic fal 12 cm-es mögött, és a födémben még el is van húzva vízszintesen.
Loggi nem elérhető   Válaszol idézettel