Téma: Zuhanypanel
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2014-02-20, 16:13   #1 (permalink)
timoteiful
Új tag
 
Csatlakozott: 14-02-20
Hely: Budapest (Pesterzsébet)
Összes hozzászólás: 4
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
timoteiful Van már jó hozzászólása
Kérdés Zuhanypanel

Segítséget kérek! Régi álmom, hogy legyen egy szép, épített zuhanyozóm, ami most megvalósulni látszik. Nagyon örültem, hogy viszonylag olcsón is kaphatóak zuhanypanelek, ismerem magam, meghalnék az esőztető és a kis fúvókás funkciókért. Sajnos, utána olvastam, hogy nem ilyen egyszerű a helyzet, mert ha nincs megfelelő víznyomás, vagy egyéb paraméterek, akkor "megcseszhetem" az esőztetőt is, meg a masszázsrészeket is. Azt is olvastam, hogy pillanatok alatt elfolyik a boyler víze, a fúvókákkal meg inkább lábat lehet mosni, minthogy masszírozgassanak Kérdem én - épp felújítás előtt állunk -, hogy ha 100 literes, elektromos (hőcserélős) boylerünk lesz, amire - majd állítólag rásegít - a kondenzációs kazánunk is, akkor van-e olyan zuhanypanel megoldás, amely megfelelő vízsugarat (és élményt) eredményez. Vagy felejtsem el az egészet Az a baj, hogy a pénztárca szűkössége miatt már annyi mindent el kellett felejtenem, amit szerettem volna. Sóvárogva látom a 25 ezer Ft-os zuhanypanel árakat, s közben kiderül, hogy olyan háttérrel kell rendelkezni hozzá, ami anyagilag számomra lehetetlen.
Várom a véleményeket, köszönöm!
timoteiful nem elérhető   Válaszol idézettel