Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Építkezés > Szigetelés > Vízszigetelés
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-03-08, 08:52   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-03-08
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
szigeteltet Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

utólagos vízszigetelés, vizes fal szigetelése 06/70 647-1344 - YouTube
szigeteltet nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-08, 15:05   #12 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

juj a szaki felszeleteli a házat mint egy tortát!
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-08, 15:39   #13 (permalink)
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

Arra azért figyeljetek, nehogy csokikrémet kenjenek közé
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-12, 15:40   #14 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

Kedves István azért azt finoman jelezném, hogy egy másik szakterületet érintettünk a témával, (a sors fintora) amiben én jeleskedem! ha már csoki akkor párizsi krémet javasolnék, mivel ha az kiszárad karcolni lehet vele a téglát
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-04-13, 22:20   #15 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-03-08
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
szigeteltet Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

Itt van egy link, nézzétek meg. Talán hasznos lesz.
Utólagos vízszigetelés 06/70 647-1344, budapest, békéscsaba, debrecen - Videa

Ez egy tuti megoldás
szigeteltet nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2014-01-10, 22:33   #16 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-01-10
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
karip Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

Üdvözletem mindenkinek!
Az utólagos falszigetelésnek, és vízszigetelésnek több módja van valóban. A kivitelezőtől függ és a fal szerkezetétől hogy ki milyen szigetelés mellet dönt. Én két éve jártam úgy hogy a 30-éves házamnál elkezdtek vizesedni a falak, én is beleestem abba a hibába mint sok mindenki hogy elkezdtem érdeklődni a szakemberek között. Körülbelül 4-6 szigetelő szakemberrel beszéltem, úgy megkavarodtam hogy azt sem tudtam hogy mit is akarok valójában. A feleségemnek volt egy ötlete hogy döntsünk szimpátia alapján. Tudom viccesnek hangzik de szeretünk hazardírozni. És most sikerült megoldódott a vizesedés azóta már teljesen szárazak a falak. Mi az injektálásos utólagos falszigetelés mellet döntöttünk. A kivitelező tanácsára a vakolatot is lecseréltük kb 80-cm magasságban. Az utólagosan leszigetelt fal a szárítóvakolást követően 3 hét múlva már festhető lett. Tudom ez itt nem a reklám helye de é bátran ajánlom ezt az utólagos falszigeteléssel foglalkozó céget.
karip nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2019-02-09, 15:10   #17 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-11-17
Összes hozzászólás: 4
Kiosztott köszönetek: 1
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Tomcsi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

Üdv!
Utólagos falszigetelésen agyalok. Igazából nem vészes a dolog, de hiányos a szigetelés a 70-es években épült pár sor tégla alapon lévő 50cm-es vályog falazatú házamnál. Az acél lemez beütéses módszer tetszik, abban bíznék a legjobban. Összesen 14m-ről lenne szó. Jópár videót néztem a neten, saját kezűleg oldanám meg. Esetleg valaki túl van már ezen a műveleten, aki ugyan csak maga csinálta?
Tomcsi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2019-02-09, 15:42   #18 (permalink)
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

Szia!
Nekem is az acéllemez beverése a legszimpatikusabb módszer, bár közvetlen még nem volt vele dolgom. Házilagos kivitelezését nyugodt szívvel nem merném ajánlani, egyrészt azért, mert szerkezetileg nem minden épület tudja elviselni, másrészt azért, mert emlékeim szerint azt légkalapáccsal lehet normálisan beverni.
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2019-02-09, 16:05   #19 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-11-17
Összes hozzászólás: 4
Kiosztott köszönetek: 1
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Tomcsi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

Igen, igazából nekem is a szerszám része adná fel a leckét. De azt bérelni is tudnék. Illetve néhány netes videóban (ezzel foglalkozó cég szakemberei) is vésőkalapáccsal verték be a falba a lemezt. Arra pedig beruháznék. A szerkezettel nem hinném, hogy gond adódna.
Tomcsi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol


Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 03:46 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum