Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Keresés a fórumokban
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
A keresés 0,01 másodpercig tartott.
Keresés: Hozzászólások ezen tag által:: Mcclode
Fórum: Bemutatkozás 2011-02-14, 20:47
Válaszok: 5
Olvasás: 1.485
Szerző: Mcclode
re: papesz28

Üdv kolléga!!!!!!
Én is e szakma nyomorait taposom(jó értelembe):D
Fórum: Gázszerelés 2011-02-09, 22:10
Válaszok: 25
Olvasás: 11.605
Szerző: Mcclode
re: Gáz szerelés kivitelezése

Fűtés szerelő családból származok és én is 15éve ezt a szakmát űzőm.Egyet értek veled.Nem tudom miért irtad h "de igenis kellenek a szabályzások, hiszen ha mindenki csak úgy szerelgetne" mert mintha...
Fórum: Burkolás 2011-01-02, 10:57
Válaszok: 11
Olvasás: 18.160
Szerző: Mcclode
re: Fűtéscsövek a padlólap alatt

Amit ehhez a témához hozzá tudok szólni az az h a csövek hőtágulása inkább hosszanti irányú mint kereszt irányú így emiatt nem hiszem h feljönne a járólap inkább a szigetelés hiánya a gond vagy az h...
Fórum: Fűtés és klíma szerelés 2010-12-08, 08:52
Válaszok: 7
Olvasás: 24.256
Szerző: Mcclode
Vegyes tüzelésű kazán bekőtése meglévő rendszerbe.

Ez egy elég aktuális téma manapság és sok vele a gond mivel a meglévő rendszer állapotát elfelejtik felmérni,így az új kazán berakása után csak problémák vannak a rendszerrel.
Ne felejtsük el h egy...
Fórum: Gázszerelés 2010-12-05, 11:33
Válaszok: 34
Olvasás: 56.276
Szerző: Mcclode
re: Kondenzációs kazán

Én még azt is hozzá tenném ha valakit érdekel h egy kondenzázios kazán napkollektorral együtt összerakva közzel 50% lehet csökkenteni a ház gázszámláját.Ez a kombináció már egy kicsit borsosabb...
Fórum: Kivitelezési hibák 2010-11-21, 22:14
Válaszok: 21
Olvasás: 11.956
Szerző: Mcclode
re: Egy épület átalakításának meglepetései

Javítanám ezeket a csőveket nem azért vitték a mennyezetbe ill a padlóba mert ne látszon hanem mert ez az úgynevezett gravitácios fűtés miatt (másnéven etázsfűtés)melynek az volt a lényege h az...
Fórum: Általános beszélgetés 2010-11-20, 11:24
Válaszok: 13
Olvasás: 2.393
Szerző: Mcclode
re: A kivitelező megvendégelése... Ki mit gondol

Én az vettem észre h ahol pénz van ott még egy pohár vizet se kap az ember de ahol ugy kaparják össze a pénzt a szakira ott sokkal barátságosabbak.Naponta több helyen is megfordulok és ezt vettem...
Fórum: Fürdő, konyha, WC 2010-11-19, 21:10
Válaszok: 22
Olvasás: 22.781
Szerző: Mcclode
re: Dugulás elhárítás - hogyan védekezz

Hozzá szólnák a témához mert egy fontos dolog kimarat a légvezeték kiépítése mert ezt ki szokták hagyni és ha lehet akkor minden ágra mert megszünik a szívoszál effektus.Ha nincs lehetőség a minden...
Eredmény: 1 - 8 (8) összesen

 
Fórum ugrás

A pontos idő 22:56 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum