Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Építkezés > Nyílászárók

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-12-06, 10:20   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-12-06
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
hjani36 Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás Ajtó vásárlás

Sziasztok! Beltéri ajtókat keresek, ezért írok nektek. Nincs túl nagy tapasztalatom a dolog terén, így gondoltam inkább ide fordulok mielőtt befürödnék. A neten keresgélve valahogy mindig az ajtóháznál kötök ki. Őket esetleg ismeri valaki? Vmi tapasztalat? Ahogy nézem az oldalukat sok ajtójuk van meg korrektnek tűnnek de azért jó lenne ha valaki tudna róluk valamit mondani mielőtt akármibe is belemennék.
hjani36 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-06, 21:27   #2 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Hát itt a forumon keresd meg free hátha ő tudd ötletet adni. Mert István62 éppen tevékenykedik valahol.
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-08, 11:15   #3 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Szia, nem tudom honnan írsz, de én az Áron Ház Kft-t ajánlanám neked, Nagytétényben. Ezen az oldalon szétnézhetsz: Beltéri ajtó - beltéri ajtók az Áronház Kft-től.

A bemutatótermükben meg is nézheted a legtöbb ajtót.

Nincs egyszerű helyzetben aki határozatlan szándékkal indul neki a beltéri ajtó vásárlásnak, hiszen nagyon sokféle van és az árszórás is igen nagy:

- lemezelt ajtó
- fenyő ajtó
- dekorfóliás beltéri ajtó
- MDF fóliás beltéri ajtó (egy kemény fólialemezzel van bevonva az ajtólap)
- CPL fóliás ajtó (az előbbi továbbfejlesztett változata)
- tömörfa (ez nagyon drága)
- furnérozott ajtó (ez is drága, mivel a bevonó felület valódi fa)

Itt is találsz szép ajtókat: Fa beltéri ajtó :: Atrium-Batta Kft., valamint http://www.ablak-ajto-budapest.hu/te...jto_beldor.htm

Nem is tudom mit javasoljak. Mindenképpen behatároló tényező hogy mennyit szánsz az ajtóra, mert igy már jónéhány alaptípus kiesik.

Aztán, jön a szín, az üvegezés, az esetleges betétek... öszintén szólva ezt én úgy egyszerűsítettem le a második háznál (az elsőnél nagyon sokat válogattunk), hogy egyszerű fenyő ajtókat vettem
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-14, 09:18   #4 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-12-14
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
k9999 Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Szia igen én hallottam róluk s végül én is az ajtóház kft-nél (más néve Dekora Otthon Zrt.) vásároltam az ajtóimat, nekem is egy ismerősöm ajánlotta őket, mert neki nagyon beváltak. Én személy szerint kicsit hártlis vagyok, így eleinte elég bizalmatlanul álltam hozzájuk, de rengeteg minősített referenciamunkájuk van, valóban megnyerőnek tűntek, így végül aztán mellettük döntöttem. A munkájuk elvégeztével viszont az én véleményem is csak pozitív lehet róluk. Hatalmas kínálattal rendelkeztek a beltéri ajtó terén, termükben van vagy 50 kiállítva és mindet nyílik csukódik nem úgy mint azokban a lapozó izékben ahol nem is látod a tokot meg a működést! Korrektek, s segítőkészek voltak mindvégig, az ajtó kiválasztásától egészen az utolsó simításig, az oldaluk hemzseg a hasznos információktól csak győzd elolvasni. Egyetlen negatívum amit eltudok mondani az volt, hogy a telefonhívásra sajnos nem mindig válaszoltak, vagy foglaltak, vagy nem veszik fel, a terem is léggé tele van, viszont mailben maximum 1 óra alatt válaszoltak minden felmerülő kérdésre, külön sms és e-mail értesítést küldenek a gyártás különböző fázisaiban, így ez annyira nem volt zavaró. A felmérő ember és az ajtók is pontosan érkeztek a megbeszélt időpontban, nem késtek, nem volt semmi bénázás, minden gördülékenyen ment. Én személy szerint a Száva utcai Dekora üzletben választottam ki a számomra megfelelő ajtó modelleket, de ha jól tudom Budán is van üzletük, ami talán kicsit kisebb. Összességében tehát elégedett vagyok a munkájukkal, kedvesek, segítőkészek, ettől a telefonos affértól eltekintve minden jól ment, ezért merem ajánlani akárkinek aki ajtó vásárlás előtt áll. Ahogy szétnéztem talán ez az ajtóház a legnagyobb ilyen ajtós cég
k9999 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-14, 16:02   #5 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Milyen SMS-t küldenek? Ez nekem is új és érdekel. Csak nem olyan mint a DHL hogy meg tudod hogy épp hol és hogyan áll az ajtód? Izgalmasan hangzik
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-25, 13:20   #6 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-02-25
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
imodifa Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Imodifa - Főoldal

Egyedi, minőségi beltéri ajtók.
imodifa nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-25, 22:27   #7 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Látom Debreceniek vagytok. Ettől függetlenül szállítotok mindenhova az ország területén?
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-04, 14:53   #8 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-03-04
Hely: 1047 Budapest, Baross utca 92-96., 1117 Budapest, Szerémi út 7.
Összes hozzászólás: 7
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
KmParKer Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

A beltéri nyílászárók minden lakás arculatának meghatározó elemei. Miként egy híd, úgy választanak el, vagy épp kötnek össze akár különböző stílusú belső tereket. Méretük, színük, stílusuk mind eszköz, hogy még egyedibb hangulatot varázsoljunk a lakásunkba. Az építkezés utolsó fázisában záró akkordként kerülnek beépítésre, ezáltal egyrészt kevesebb az esély a sérülésére, másrészt a végleges méretekhez lehet igazítani. Természetesen a különböző falvastagságokhoz eltérő vastagságú tokok gyártása szükséges, így a tok mérete az adottságoktól függően változhat. Amellett, hogy harmonikus kiegészítői az otthon stílusának, különleges, akár intelligens funkcióval is felruházhatóak.

Beltéri nyílászárók | Parketta, padló, intarzia
KmParKer nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-05, 18:49   #9 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-03-05
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 1 köszönetet 1 hozzászólással
Ajtós Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

szia Hajni..ha ajtót szeretnél,,írj nyugodtan..a cégekről amiket ki írtak,,vagy jót írok,,vagy semmit,,ezért csendben hallgatokkérj ár ajánlatokat,,de magunk ajánlanám beltéri ajtóban,,mindenkinek..a piac nyitott mindenkinek
Ajtós nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-05, 18:55   #10 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-03-05
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 1 köszönetet 1 hozzászólással
Ajtós Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

csak magunk ajánlanám.)országosan
Ajtós nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2013-03-06)
Válaszol

Címkék
beltéri ajtó

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 16:15 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum