Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Építkezés > Nyílászárók

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-04-20, 11:09   #31 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 16-04-20
Összes hozzászólás: 9
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Bali076 Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Sziasztok,
Beltérre keresek üveg tolóajtókat.

Egyenlőre őket ajánlották, meg tudjátok erősíteni?

Clearglass | Minőségi, biztonságos, design üvegkorlátokat építünk
Bali076 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-12, 14:02   #32 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 17-02-12
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
eldi45 Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Sziasztok! Mi az új családi házunkba az Aranyablak-tól vettünk 9 CPL beltéri ajtót. SAJNOS! Már a felmérést elszúrták, egy ajtónál a nyitásirány nem volt jó, és 2 ajtótok nem érte át a lemért falvastagságot. Nem beszélve arról, hogy a 9 ajtóból háromnak olyan görbe (homorú) volt az ajtólapja, hogy be sem lehetett csukni. Szóval rémálom, 9 ajtóból 3 ajtólapot és 2 tokot vissza kellett küldeni. Az igazi döbbenet csak ezután jött, amikor visszahozták 2 hónap múlva az ajtólapokat, mondván kijavították, csakhogy azok ugyanolyan homorúak voltak, ráadásul az új ajtótokon, kibontás után kiderült, hogy van egy 20cm-es karcolás. Itt már sírni tudtam volna, de vissza kellett küldjem megint. Itt nem ért véget a rémálom, de azt már nem írom le. 6 hónap alatt nem tudtak 9 normális CPL ajtót legyártani és kiszállítani nekünk.

Szóval, saját tapasztalatomból mondom, Aranyablak, Váci úti üzletet KERÜLJÉTEK el messzire!!!
eldi45 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-03-07, 23:27   #33 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 18-03-07
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
ufadane Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ajtó vásárlás

Kedves Mindenki!

Csak saját mostani negatív tapasztalatomat megosztva szeretnék a példám révén másokat is figyelmeztetni, hogy ne járjon úgy, mint én. A belső nyílászárókat jó néhány éve az ajtohaz.hu-tól rendelem, mindig voltak kisebb hibák és hiányosságok, de alapvetően rendben voltak a rendelések. Év elején rendeltem tőlük 2 db festett fehér mdf ajtót, mint ahogy mindig szoktam, az üzletükben, személyesen. A beépítési helyszínre szállítás után, a beépítés kezdetekor ért a hideg zuhany, ugyanis az ajtók kisebbek voltak mint kellett volna. Mint utóbb kiderült, az értékesítő volt olyan kedves, hogy a részletes és hosszas megbeszélésünk eredménye képpen az ajtókat a „külső méret” szerint rendelte, ami azt jelenti, hogy az ajtótok takaróelemeinek legkülső pontjai adják meg méretként. Ezt a megrendelőlapon a méret számok mellett egy kis „k” betű jelölte, ennél több utalás nem is volt található, úgyhogy abban a gyanútlan állapotban vártam a gyártást, hogy minden rendben van, és azt kapom, amit rendeltem. És a végeredmény, hogy a panaszomra kaptam személyesen a cég vezérigazgatójától egy fölényes kioktató e-mailt, ahol a szituáció részletes, általam írt leírásából kiragadott részleteket kiforgatva hárított mindenféle felelősséget, és ami szerint nekem kellett volna okosabbnak és felkészültebbnek lennem az értékesítőnél, aki ebben az esetben a szerencsétlen áldozat. Mivel más lehetőségem nem maradt, legalább az a tudat, hogy esetleg más megmenekül egy ilyen, vagy hasonló helyzettől, ad némi elégtételt az ügyben.
ufadane nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
beltéri ajtó

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 03:24 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum