Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Építkezés > Nyílászárók
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-12-26, 19:19   #1 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás Tömörfa bejárati ajtó

Kétségkívül a legjobb választások egyike a tömörfa bejárati ajtó. Természetes anyaga, időtálló szerkezete, minőségi megmunkálása miatt választják sokan ezt a típusú bejárati ajtót, szemben a műanyag bejárati ajtókkal.

Nézzünk pár példát kifejezetten a tömörfa ajtók világából:
De valóban jobbak ezek a tömörfa ajtók, a modern műanyag társaiknál?
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-12-27, 17:15   #2 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Tömörfa bejárati ajtó

Én inkább a természetessége és súlya miatt választanám a tömör fát. Tetszik nagyon, rohadt elegáns lehet!
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-12-28, 08:33   #3 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Tömörfa bejárati ajtó

nagyopn nagyon jó a téma találtam az 1ik honlapon 1 olyat amilyet én szeretnék, bár ezen nincs +szárny ahogy éán valólyában megálmodtam ez a neve: Bánfa tükrös vagyis szinte az egész ajtó üveges ami megoldaná az eélőszobám ablaknélküliségét, és ez nekem nagyon jól jönne a+ szárny vagyis 140 széles lenne az egész bejárati ajtó, az pedig ha bármi nagy dolgot veszek könyedén behozom a +szárny kinyitásával, és ez a + szárny is telibe van üvegezve vagyis még több fény erre a Bánfa nevezetüre nemtaláltam árat valaki tud segíteni...
és még 1 kérdés a sima napsugaras vagyis az "N" típusú drágább mint 1 barkácsáruházban, anyival többet is tud? vagy ugyanaz lehet? közben elküldtem 1 árajánlat kérést is
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-12-28, 08:54   #4 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Tömörfa bejárati ajtó

Csak nem valami ilyen ajtóra gondoltál:


esetleg erre?



Érdekes ez a Bánfa, mintha nem lenne saját weboldaluk, az ajtókat csak viszonteladóknál találtam én is. A szárny kinyitását nem tartom olyan fontosnak. Szerintem kevés olyan dolog van amit egy normál ajtón keresztül nem lehetne bevini, hacsak nem zongoratermet nyitsz otthon :-)
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2011-01-02, 11:14   #5 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Tömörfa bejárati ajtó

noh sikeresen eltaláltad kedves sbs aptam is árajánlatot ami elég ütös volt tudni szegeden áfával olcsobb ajánlatot kaptam ugyanerre az ajtóra
ez az ajtó az üvegezés miatt teszik nagyon. sok üveg a +szárny is emiatt kellene nekem, a sztela névre hallgató kicsit modernebb szebb számomra vízszintes üvegezés és 1 ugyanilyen üvegezett+szárny, nagyon szép, a tikurilla márkát ajánlotta a főnőkasszonyom, hisz ezt nem kell minden évben újrakenni, az ára is jóval magasabb ajólismert sadolin, vagy az olasz milesi lakkokénál,ezalá 1 pácot tuti betolnék ha nemkapok szép színre kikevert lakkot
ami a zongoratermet illeti hát még ha meg is lehet oldani minden dolgot a normál ajtón keresztül behordani, mégis kényelmesebb ha a + szárny kivan nyitva és nem préseled szét a kezed az ajtó szélénél...
a + szárny a fény miatt és a praktikusabb, kényelmesebb pakolás miatt mindenképp nyerő
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2011-01-02, 12:29   #6 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Tömörfa bejárati ajtó

Ezen tényleg nincs mit vitázni... ha a szélességéből adódóan beépíthető, akkor remek választás ez a dupla szárnyas bejárati ajtó!
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2011-01-03, 15:45   #7 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Tömörfa bejárati ajtó

azonban visszatáncolnék, mondhatni a te "unszolásodra" ha rád kenhetem, valójában mérlegelek, 1 ablakot is vennem kell a konyhába 1 új nyilászárót szeretnék betenni a fény miatt emiatt le kell tennem a nagy igényeimről, vagyis lehet 1 egyszerű normálméretű mezei ajtó lesz vagyis nem 140 széles, hanem a normál aminek nem tudom a méretét :$
persze a sok üvegezett felületből nem szeretnék engedni a fény miatt! +fából szeretném
kérdés hogy találok e itt délalföldön elfogadható árban valami gyártót vagy marad a barkácsáruház! EBBEN KÉRNÉM A FÓRUM SEGÍTSÉGÉT az ablak és az ajtó cserélyét április május környékére tervezem , hogy bőven kimenjünk a fűtésszezonból, esetleg ha 1-2 napig vagy hétig eltolódna a munkám miatt a beépítés, bontás stb...
tehát szimpla ajtót veszek hogy jusson másra is pedig nekem ez a 140 széles a szimpi , és már ezt indokoltam
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2011-07-25, 16:33   #8 (permalink)
Törzsvendég
 
Csatlakozott: 10-11-29
Hely: Szigetszentmiklós
Összes hozzászólás: 66
Kiosztott köszönetek: 2
Begyũjtött 12 köszönetet 10 hozzászólással
Free Vannak jó hozzászólásaiFree Vannak jó hozzászólásai
Alapbeállítás re: Tömörfa bejárati ajtó

Érdekes ez a Bánfa, mintha nem lenne saját weboldaluk, az ajtókat csak viszonteladóknál találtam én is. A szárny kinyitását nem tartom olyan fontosnak. Szerintem kevés olyan dolog van amit egy normál ajtón keresztül nem lehetne bevini, hacsak nem zongoratermet nyitsz otthon :-)[/QUOTE]

Beltérre nagyon jók gombaölővel és lazúrral kétsoron átkezelve jók de homlokzati nyílászárónak valami komolyabb illik, tartósságban, anyag minőségben, felületkezelésben és vasalatban is, feltéve hogy nem csak a nagyi bringáját tartják mögötte.

Ezek itt a fotókon eléggé "látogató" invitáló kivitelek.
__________________
Ablakot vagy ajtót keresel? M & F nyílászárók
Free nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
ajtó, fa ajtó, tömörfa ajtó


Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 19:11 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum