Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Építkezés > Nyílászárók

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-07-14, 21:16   #11 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

Hát elfelejtettem lefényképezni az általad leírt szerkezetet Sok mindent, amit tudok lefényképezek és megmutatom a világnak!

Én most jöttem haza és megnéztünk egy filmet a bnőmnél, hát lefőttem... Nagyon meleg van, a film végére már folyt rólam a víz. Nagyon nehéz, sztem érdemes lenne foglalkozni a falhűtésekkel, hasonló dolgokkal! Ma egész nap dolgoztam, holnap is már 3-ig táblázva vagyok, de biztos hogy csúszni fogok...

Sajnos látom, a hogy a fórum is belassult, örülnék, ha páran visszaérkeznének! Vajon a meleg is tehet róla?
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-14, 22:43   #12 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

Gábor értem én de a meleg van az ügyben ez tuti mert már te is elkalandoztál, és legszívesebben a tengerparton 1 jéghideg sörrel vagy koktéllal ülnél
noh az én részemről anyi hogy nem 4 év mulva ugrok neki a háznak hanem már most szeptemberre beköltözök lgkésöbb és most6 igaz a szerkezeti felujítások megcsusznak és a nagyobb dolgok, de most igaz vehetjük pénz kidobásnak de olyan dolgokra fogok költeni ennél a nagyon öreg háznál hogy jólérezzem magam benne addig amig összenem kaparom a rávalót, mindeből megveszem a legolcsót,kifestem változatos színűre a helyiségeket, és igy amig eljön a megváltás és olyanná varázsolhatom amilyenre szeretném mégse lesz lepukkant és uncsi!
szóval beleugrok és én pl most emiatt vagyok elcsuszva a forummal, épp ágykeretet keresek de nagyon mert nagyon drágák és szeretném meguszni 40ezer alatt 160x200as kellene és lehetőleg valami szép
ebben is jöhetnének a tipek,
még énis várok sbs reakciójára mert tanács kellene vagyis mások is tudnak ebben segíteni az elrendezését illetően kell vcalami ötlet , mégpedig abban a formában hoyg a falakat nemakarom mozgatni max+építeni bele hogy ebben tudtok e segíteni?
nekem is nagyon melegem van én most megyek a barátnőm elé a mukába hogy hazakisérjem, lehet hétfőn már kezdek ismét a "narancssárga gyárban" úgynézki visszaveszenk, itt délalföldön nagy a munkanéálküliség és örülnék ennek is!
szóval ha nállam beidul a kölktözés az élet akkor szintén csuszok picit a fórummal de annál több sztorim lesz miket csinálok ami fontos lehet a forum látogatóinak, leirok minden apró kis szösszenetet!
noh és most 1 másik topicba felteszem a kérdésem
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-15, 07:32   #13 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

Jól teszed! Sztem töltsd fel a fórumba a terveket és páran próbálunk neked tanácsoat adni! Írd be, hogy mit lehetne megváltoztatni és mit nem engedsz. Ha falat nem lehet kiütni, akkor is írd meg azt is.
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-15, 22:20   #14 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

köszi Gábor, várom sbs reakcióját hisz ő a goré hogy miként lehetne valamiféle sablonos épet felrakni arról hogy jelenleg most hogy álnak a falak, felülnézetből, hogy mi hol van és hogy mi az amit mindenképp a helyén szeretnék tudni
szoval sbs ha reagéál hogy lehet megoldani már mehet is a buli
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-07, 11:56   #15 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

Térjünk vissza kicsit a szúnyoghálókra, mert még mindig aktuális a dolog.

Tettem egy kis körképet az ügyben...

A. Solarstop Kft: Szúnyogháló

Fix szúnyogháló: alumínium vagy műanyag kerettel (fehér és barna színben) választható.
  • Ára: műanyag kerettel: 6.000.-Ft/nm ártól
  • Ára: alumínium kerettel: 7.000.-Ft/nm ártól
Lehúzható - rolós - szúnyogháló, alumínium szerkezetben. Előnye hogy szükség esetén visszaengedhető a tokjába, télen nem zavarja a kilátást.
  • Ára: 12.000.-Ft/nm ártól
Oldalhúzós szúnyogháló, egy vagy két tokos változatban, alumínium szerkezettel
  • Ára: 12.000.-Ft/nm +30% ártól
Zsanéros szúnyogháló, rugós vagy sima zsanérral választható, alumínium kerettel
  • Ára: 12.000.-Ft/nm ártól
Szúnyogháló +redőny, Redőnnyel egy tokba szerelt szúnyogháló, a redőnnyel egyszerre szerelhető, lehúzható kivitel
  • Ára: alumínium redőny + szúnyogháló: 24.000.-Ft/nm
  • Ára: alupofás műanyag redőny + szúnyogháló: 15.000.- Ft/nm


B. Redony.com:

Mozgatható szúnyoghálók: redőny.com - minden, ami redőny |

Fix szúnyoghálók: redőny.com - minden, ami redőny |

egyenlőre ennyi....

No és ki mit javasol ha már BENT VANNAK A LAKÁSBAN ???
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-10, 23:29   #16 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

hehe
a szunyogháló még mindig drága dolog, ezek alapján is sbs ezért mondom csináld magad
azonban ha bent vannak én a lapkás illetve a folyadékos irtókat használom, csak bedugod a falba és kb 30 perc csukott ablaknál és hullanak nagyon, de ben ez a biolit nevű nekem most olyan van ez egy 2 pálcás semmi! csak vape meg akár a lidl-ös no name-s is jobb ennél
szal elektromos falbadugható kütyü a tuti ha bent vannak és tuti nem csipkednek össze + nem zümmögnek a füledbe ami nekem speciel roszabb mint a csípés..
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-11, 00:39   #17 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

Idézet:
hyper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hehe
a szunyogháló még mindig drága dolog, ezek alapján is sbs ezért mondom csináld magad
Ebben teljesen igazad van.... magam is meglepődtem az árakon, mit vagyunk képesek kifizetni, hogy ne szívják a vérünket....

Bent mi is az elektromost használjuk, még résnyire nyitott ablaknál is tuti bevált.
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-12-01, 11:56   #18 (permalink)
Törzsvendég
 
Csatlakozott: 10-11-29
Hely: Szigetszentmiklós
Összes hozzászólás: 66
Kiosztott köszönetek: 2
Begyũjtött 12 köszönetet 10 hozzászólással
Free Vannak jó hozzászólásaiFree Vannak jó hozzászólásai
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

- Rovarhálót ha minnél sürgősebben és nagyon olcsón akarjuk megúszni akkor lehet olyat kapni több áruházban melyeket öntapadós csík segítségével kell ügyesen fel feszíteni a az ablakszárny elé belül a falcba.
Hibája: kissé nehézkes felrakni és nagyon ügyesnek kell lanni hofgy jól ki tudd feszíteni, valamint a több tömítéses modern ablakoknál a külső tömítő gumi és a szárny közé szorulva sem a tömítésnek sem ahálónak nem használ hosszú távon.

- Méretre gyártott fix keretes hálók nyílászárókereskedőktől:
Műanyag bevonatú üvegszálas háló időtálló kivitelben keretre feszítve.
Műanyag keretes: Bruttó 1m2-ig/3700Ft/db, 1m2-től felfelé 3700Ft/m2 csavar+takarós, vagy fém klipszes (nem ajánlom) rögzítéssel.
- Alumínium keretes, tapadó mágnes rögzítéssel: 1m2-ig 8850Ft/db 1m2-től 8850Ft/m2.
- Különálló tokos rolós rugós üvegszálas szunyogháló. 1m2-ig 15500Ft felette x m2
- Belső felső tokos vagy külső tokos redőnnyel is egybe épített szintén üvegszálas, rolós kivitelű. (A redőnybe építettek kb 50%-al növelik a redőny árát )
Függőleges rolós ablakokhoz, vagy oldalrolós kisebb szélességű ajtókhoz.

- Kifelé nyíló keretes, redőnnyel a zárás- nyitás miatt nem igazán kombinálható
- Balkon ajtóval sorolt fix oldalsó üvegfalú ajtókhoz redőnnyel is (csak drága kiemelő kerettel) toló keretes kivitelben is.
- Valamint a legújabb technológiájú, meglehetősen drága de ötletes Harmonika rovarháló.

Célszerű ingyenes tanácsot kérni, és felméretni.
Free nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-12-01, 14:33   #19 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Szúnyogháló

Múltkor sűrgősen egy redőnyt kellett feltennünk a házunkhoz és sajnos én is rákérdezgettem az árakra, hogy a redőny alá berejtve, de húzhatós típust akartunk. Az árán a végén nagyon meglepődtem, mivel a terasz ajtóra majdnem 20 ezer Ft-ba került a dolog!
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 17:43 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum