Építkezés Fórum

Építkezés Fórum (http://epitkezes.forum.hu/)
-   Nyílászárók forgalmazása (http://epitkezes.forum.hu/nyilaszarok-forgalmazasa/)
-   -   ablak, ajtó, nyílászáró kedvező áron minőség (http://epitkezes.forum.hu/nyilaszarok-forgalmazasa/337-ablak-ajto-nyilaszaro-kedvezo-aron-minoseg.html)

Free 2010-11-29 15:58

ablak, ajtó, nyílászáró kedvező áron minőség
 
Ablak - ajtó,
Minőségi nyílászáró NÉMET alapanyag - EU csúcstechnika - MAGYAR munkaerő,

- Műanyag 5-6 kamrás profil 7-8,5cm-es standard 2 vagy 3 rétegű Argonos üveg 1,0 - 0,6W/m2K hőszigeteléssel, 2-3körbenfutó tömítés 5ponton záró vasalat, hibásműködést gátlóval, bizonyos típusoknál résszellőztető funkcióval, vagy rendelhető extra - automata résszellőztetővel.
Fehérben és változatos Acryl színekben, Famintázatú, faerezetű színekben.

- Fa ablakok, bejárati ajtók, hossztoldás és csomómentes fából vagy Fa- Alumínium kombinált ablakok kívül alu borítással választható színben vagy kívül is eredet hű faerezett mintázatban és színben, belül természetes kívül örökéletű.

- Alumínium ablakok ajtók portálok, hővezető vagy hő hídmentes porszórt szinterezett alu profilból.

- Redőny belső-felső és külső tokos, rolós szúnyoghálóval, fix és nyíló is.

- Párkányok, könyöklők. Hozott méretre árajánlat, ingyen tanácsadás, kimérés, árajánlat.

Szavatosság, szállítással és szakszerű szereléssel.

M:06-20-5859930,T/F:06-24-445779
E-mail: minosegiablak@invitel.hu,
web: M & F e.v. Nyílászárógyártó képviselet
2310 Szigetszentmiklós Tököli út 92

Free 2010-12-01 20:14

re: ablak, ajtó, nyílászáró kedvező áron minőség
 
Egyedi méretek felár nélkül!

Nincs standard méret!
A 10centiméterenkénti szélesség vagy magasság növekedésével nő az ár.
pl.
ha 78cm X 139cm akkor 80 X 140cm- es ár,
ha 84cm X 142cm akkor 90 X 150cm- es ár.

Ami az alapanyagból a gyári műszaki leírás alapján statikailag legyártható, felárral minden rendelhető.

Nyíló-bukó 1-2 vagy 3szárnyas, tokosztott, ablak és balkon ajtó toló és harmonika, Háromszög, Íves, Kosáríves, Kör ablak is.

hyper 2010-12-04 19:58

re: ablak, ajtó, nyílászáró kedvező áron minőség
 
szia kedves free
szükségem lenne 1 új fa bejárati ajtóra
laikus vagyok ne nevess ki a 140 szélességű és nemtudom milyen magas bejárati ajtókat nézegettem neten, teháét én arra gondolok olyan ajtót szeretnék aminek van 1 plusz szárnya, mert elég kevés a fény az előszobában és szeretném ha ez a plusz szárny üvegezett lenne mint az ajtó lehet ez a sima egyszerű napsugaras bár én láttam 1 nagyon tuti megoldást 1 katalógusban vízszintes csíkozással 1fa 1 üveg felosztással volt üvegezve az ajtó és ugyanígy a + szárny vagyis mondok 1 buta példát 40 cm fa 40 cm üveg, ez egyértelműen arányosan beosztva(nem tudom a szatandard magasságot...)
tehát menyibe kerülne 1 ilyen bejárati ajtó tokkal természetesen
és menyibe kerülne 1 fa ablak ami vagy csak bukó vagy bukó nyiló is érdekelne az árkülönbség hogy megéri e 2 "funkciósat" venni a méret nem nemtudom hogy mi a sztenderd nekem ami beférne az130cm magas 1méter széles
lehet kicsit bugyután fogalmaztam, írtam le az igényemet, de érdekel minden árajánlat nemszeretném 3 havi fizetésem rááldozni, de tiszában vagyok vele hogy nemolcsó dolog amit szeretnék, a kezelést én oldanám meg de anyi féle fajta alternatívát hallottam érdekelne a te véleményed is , valószínű hogy olajos páccal bedörzsöléses megoldással adnék 1 alap színt a fa felületnek+ezzel védelmet is majd ezt vizesbázisú selyem f. lakkal kezelném minimum 2 de 3 rétegben, várom válaszod
üdv hyper

Free 2010-12-08 18:57

re: ablak, ajtó, nyílászáró kedvező áron minőség
 
Kedves Hyper

Amire te gondolsz a kezeletlen olcsó fa ajtó általában tüzépeken található kétszárnyas oldalvilágítósban ritkán 1500mm X 2100mm széria méretben (ettől eltérő méretben ritkábban fordul elő, pláne 2 szárnyas nyíló vagy fix oldalvilágítóval)
Egyedi méretben esetleg megbízható asztalosnál gyártathatók le olcsóbb kivitelben felületkezelés nélkül.

Sajnos a tüzépes ajtók sőt sok esetben az asztalosé is nem kellően előszárított ("tegnap még rigó fütyült rajta fából"), nyers anyagú, nem hossztoldás és csomómentes, és nem 3 rétegű fából készül nem
szálirányosan ellentétesen összeforgatva ragasztják össze a 3lécet hogy ne vetemedjék, húzás ellen tartsa az egyik a másikat.

Ezek után fából igazán olcsó és jó megoldást nem tudok az asztalosok által gyártott termékek és a szakmunkájuk oly változó hogy kb. akkora lutri mint a 21-ben a 19-re ráhúzni.

Nagyobb faablakgyártó cégnél lehet próbálkozni de ott már amennyivel nagyobb az esély jó minőségű ajtóra (előkezelt felülettel) annyival drágább és az adott egyedi méretre nem valószínű hogy van nekik raktáron maradt olcsóbb darab.

Persze meg lehet próbálni, sok helyen igyekeznek majd meggyőzni hogy felesleges aggódni az általuk használt anyag minőségi és ők olcsóbban megoldják. Hogy mennyire sikerül az majd 1hónap és 2év közti használat után derül ki.

Az általam forgalmazott ajtóra is tudok neked árat mondani de az általam előbb fentebb említett szempontokat is felül teljesíti, viszont ára is magasan elképzeléseid felett álhat.

Ami az elosztást illeti ilyen függő téglalap alakú váltakozó fa és üveg beosztású ajtólap és oldalvilágító is csak gyártás kérdése.

Arra azonban felhívnám a figyelmed az ajtó és oldalvilágító szárny ára akképpen növekszik minnél többször osztott a felületük!!!
Még akkor is ha a megosztott felület végig üveg vagy végig tömör, az osztások számával arányosan nő az ár!!!

Van két olyan beszállítóm aki esetleg tud ez ügyben olcsóbb alternatívát de mi ezeket hivatalosan nem forgalmazzuk csak külön igényre rendeljük.
Az egyik tömör lucfenyőből készülhet natur, kezeletlen,
a másik luc vagy borovi fenyőből de azok felületkezeltek.

Ha konkrétan érdekel kellene nekem egy KÜLSŐ falnyílás szélesség X magasság cm-ben és erre tudok egy 4-5napon belül árat.
A félő hogy szállítása többe kerül mint amennyit nyersz vele.
Ha érdekes: minosegiablak@invitel.hu

Az ablak esetében az anyagot tekintve ugyanaz a véleményem egyébként az általad megadott 1000mm széles X 1300mm magas minden további nélkül 1 szárnyas bukó nyílóként gyártható.
A nyíló- bukó funkciót érdemes választani mert gyártója válogatja de kb. 400-1300ft max. áreltérés van a csak nyíló illetve csak bukó és a nyíló-bukó közt.

Ha kezelés nélkülit veszel érdemes gombaölővel átkezelni és lakk helyett (rengeteg féle színű) selyem vékony és vastag lazúr min. 3-4 soron!
A lakk ugyanis minnél többször kened annál vastagabb védőréteget képez ugyan viszont ha valahogy mégis víz illetve főleg napfény éri megrepedezik és csúnyán repedezve pereg ráadásul eltávolítása nehézkes.
A selyem lazúrozott felületett ugyanúgy enyhe finom smirglizés után 4évente érdemes átkenni. Lakkot vagy úgynevezett fedőfestéket csak elöregedeő felület esetében használj.

Bocs ha kissé sok az infó. :)
Remélem tudtam segíteni a választásban.

Üdv: Free

Takimate 2021-05-28 15:32

re: ablak, ajtó, nyílászáró kedvező áron minőség
 
Nekem üveges terasz ajtókra lenne szükségem, még bizonytalan vagyok hol vásároljak. A tetőtéri ablakokra már kaptam egy jó tippet, ahol Fakro és Velux ablakokat is lehet akár akciós áron vásárolni. Ez az a webshop: https://tetoteriablak24.hu/

AMIRA 2021-09-27 15:42

re: ablak, ajtó, nyílászáró kedvező áron minőség
 
Nekem üveges terasz :
https://thecityrenovators.com/%d7%a9...0%d7%99%d7%9d/


A pontos idő 03:36 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum