Építkezés Fórum

Építkezés Fórum (http://epitkezes.forum.hu/)
-   Nyílászárók forgalmazása (http://epitkezes.forum.hu/nyilaszarok-forgalmazasa/)
-   -   HOFSTADTER nyílászárók (http://epitkezes.forum.hu/nyilaszarok-forgalmazasa/225-hofstadter-nyilaszarok.html)

sbs 2010-08-19 21:34

HOFSTADTER nyílászárók
 
Örömmel láttam, hogy megújult a Hofstadter Kft. weboldala. A cég 1990-ben alapított családi vállalkozás, immárom 20 éve GYÁRTANAK nyílászárókat. A gyártott termékek kiemelkedően jó minőségét a megfelelő szakmai ismeret, saját professzionális géppark és gyártási tapasztalat biztosítja.

Hofstädter ajtó, ablak - fa és műanyag minőségi nyílászáró

És ami még nagyon fontos megjegyzés a mai időkben: Magyar Cég, Magyar termékkel, és munkahely teremtéssel dolgozik a hazai piacon, ami külön becsülendő. Azaz ha tőlük vásárolsz, kizárólag a Magyar Gazdaságot támogatod...

Bővebb bemutatkozás:

A fa és műanyag nyílászárók gyártására 1990-ben alapított Hofstädter Kft. családi vállalkozás. A gyártott termékek kiemelkedően jó minőségét a megfelelő szakismeret, géppark és gyártási tapasztalat biztosítja. A gondosan kiválasztott alapanyagok és nemzetközileg is elismert beszállítókkal való együttműködés a termékeink megbízhatóságának alapja.

Szolgáltatásaink:
- a gyártást megelőző díjtalan helyszíni méretfelvétel
- ingyenes szaktanácsadás
- beépítési megrendelés alapján a késztermékek helyszínre szállítása és beépítése

Szakembereink felkészültsége és modern gyártóberendezéseink lehetővé teszik, hogy a magánépítők esetleges speciális igényei mellett a nagyobb volumenű beruházók (lakóparkok, középületek) tervezőinek kívánalmait is ki tudjuk elégíteni. A termékeinket, azok szerkezeti részeit, kiegészítőit a vevői elvárásoknak megfelelően, illetve az elvárásokat megelőzve folyamatosan fejlesztjük.

Bemutatóterem és üzem:
Cím: 2085 Pilisvörösvár, Budai u. 20/C

Tel.: 06 (26) 530-650
E-mail: info@hofstadter.hu

Budapesti bemutatóterem a XIII. kerületben:
Cím: 1139 Budapest, Váci út 99.

Tel.: 06 (1) 238-0186
E-mail: vaci@hofstadter.hu

Web: www.hofstadter.hu - Látogasson el weboldalukra

Gábor 2010-08-20 21:52

re: HOFSTADTER nyílászárók
 
A honlapjuk nekem is tetszik. Igényes, jól átlátható... Sok a szöveg és én is becsülöm amit fent leírtál. Sajnos nem tudom, hogy milyen a nyílászárójuk, mivel még az életben nem vásároltam tőlük. Köszönjük!

sbs 2010-08-25 23:14

re: HOFSTADTER nyílászárók
 
A nyílászárók saját gyártásúak (bár még nem jártam az üzemben) és kizárólag professzionális minőséget gyártanak.

Elég csak ránézni a passzív házakhoz kifejlesztett ablakukra: Ablakok/Fa-alu ablakok/ÖKO PLUS Fa-alu hőszigetelt - Hofstädter Kft.

Bizony nem az olcsó kategória, de nem is a tömegtermelés a cél, hanem a valóban időtálló, értékálló profi nyílászárók.

5 réteg alatti műanyag nyílászáró például nincs is. Az alap ablak itt kezdődik műanyagból: Ablakok/Műanyag ablakok/BASIC 7 Streamline - Hofstädter Kft.

elerbe 2010-09-11 22:29

re: HOFSTADTER nyílászárók
 
Egyik partnerünk épített Dorogon társasházat. Több helyről kért árajánlatot műanyag nyílászárókra és az 5 árajánlat közül a Hofstadter ajánlata csak minimálisan volt drágább, mint a két legolcsóbb. Ebből is engedtek a végén... :)

Mondjuk az is igaz, hogy nagy tételnél az exklúzív, csúcsminőséget gyártók is letérdelnek az árakkal (pl. térkőben a Semmelrock is lemegy a többiek szintjére, vagy még lejjebb, ha komoly tételről van szó).

Így Hofstadter lett beépítve és minden lakónak csak pozitív véleménye van róla. :cool:

sbs 2023-06-19 13:32

re: HOFSTADTER nyílászárók
 
2023. június 19-től a Hofstadter Tüzép telephelye, székhelye, postázási címe az alábbira változik:

2083 Solymár, Valkó út 8.

Minden egyéb marad a régi: adataink, kollégáink; csak a címünk változik!


A pontos idő 01:43 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum