Építkezés Fórum

Építkezés Fórum (http://epitkezes.forum.hu/)
-   Nyílászárók forgalmazása (http://epitkezes.forum.hu/nyilaszarok-forgalmazasa/)
-   -   Fenster Plast (http://epitkezes.forum.hu/nyilaszarok-forgalmazasa/199-fenster-plast.html)

fensterplast 2010-07-27 10:26

Fenster Plast
 
  • ablak ajtó raktárról azonnal
  • egyedi méretre gyártás felár nélkül
  • kiváló árak
  • 7 év tapasztalata
  • 50 % kedvezmény
  • árajánlat 5 percen belül
  • 20 év garancia
  • országos szolgáltatás

Bemutatóterem Budapesten, és Érden

Műanyag ablak - 40+10% kedvezmény - RAKTÁRKÉSZLET - Ingyen felmérés - NEP pályzázat - beltéri ajtó, bejárati ajtó és minden ami nyílászáró ! - Műanyag ablak, müanyag ablak, beltéri ajtó, bejárati ajtó

sbs 2010-07-27 23:08

re: Fenster Plast
 
Mi az a NEP pályázat, ha szabad érdeklődni?

Gábor 2010-07-28 09:15

re: Fenster Plast
 
Nemzeti Energiahatékonysági program rövidítése a NEP. Általában a kvvm szokta kiírni, pl a panelprogramok egy része is ezen futott.

sbs 2010-07-28 12:18

re: Fenster Plast
 
Idézet:

fensterplast.hu eredeti hozzászólása (Hozzászólás: 1201)
egyedi méretre gyártás felár nélkül

És ez hogy működik? Megnézitek melyik szabméretű nyílászáró (ablak) van hozzá a legközelebb és azon az áron számoljátok?

Nekem tetszik ez az opció, hiszen sok régi házra kell NEM szabványméretű ablak, és sokszor azért nem cserélnek, mert az egyedi méretű nyílászáró drága, a szabvány mellé meg esetenként sok a köművesmunka (pl 10 cm-es rést elfalazni...)

istvan62 2010-07-28 14:17

re: Fenster Plast
 
Szerencsére a nyílászárósok jelentős része már így működik. Ez általában csak addig igaz, amíg maradunk a hagyományos, téglalap formánál.

Gábor 2010-07-29 07:11

re: Fenster Plast
 
A FensterPlast jó ablakokat forgalmaz és tud ténylegesen méretre is gyártatni. Most, hogy téglalap formájú, vagy kör, sztem nincs különbség. Az a lényeg, hogy ha valaki saját maga adja meg a méretet, akkor tudjon rá, hogy olyat is fog kapni. Ha pedig a forgalmazó cég felméri, akkor ő olyan méreteket mér, ami a nyílásba passzosan befér. Nem hülyék és vállalják, amit leírnak. Én sem véletlenül merem kirakni a honlapomra a termékeiket.

Akiszusz 2010-11-19 12:50

re: Fenster Plast
 
Sziasztok!

Érdeklődőm, hogy tudjátok e, hogy ki a Fenster Plast gyártója, hol találhatók ők? Jelenleg nagyon nem vagyunk vele megelégedve, így szeretnénk utána járni a dolgoknak.

Köszi

sbs 2010-11-20 07:54

re: Fenster Plast
 
Idézet:

Akiszusz eredeti hozzászólása (Hozzászólás: 2203)
Sziasztok!

Érdeklődőm, hogy tudjátok e, hogy ki a Fenster Plast gyártója, hol találhatók ők? Jelenleg nagyon nem vagyunk vele megelégedve, így szeretnénk utána járni a dolgoknak.

Köszi

Nem tudom milyen ablakokat vettetek, de ahogy elnéztem a weboldalukon a SALAMANDER nyílászárókat forgalmaznak: PVC joinery - PVC joinery Salamander-Germany , azonban itt biztos nem tudsz utána járni. Ha garanciális problémáid vannak, minden esetben a vásárlás helyére kell visszamenni.

Ne feledd, hogy rendkívül fontos a szakszerű beépítés is, enélkül sok probléma merülhet fel később (vetemedés, rossz záródás, stb) Aztán az is lényeges megállapítás ilyenkor, hogy milyen ár-minőség kategóriájú ablakokat vettetek.

Mi a probléma?

ablakos 2011-01-18 11:39

Ablakos.hu
 
Azért itt is érdemes szétnézni. :rolleyes:

Hevestherm és Premier műanyag ablak.

zotya78 2011-01-18 12:46

re: Fenster Plast
 
Érdeklődöm, hogy a műanyag nyílászárók csak fehér színben, vagy két oldalt fóliázva is rendelhetők. Ha igen, akkor hol tudom megnézni milyen dekor fóliák vannak?


A pontos idő 09:08 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum