Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Üzleti negyed > Munkát kínál
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Lezárt téma
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-01-25, 18:53   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-01-24
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 2
Begyũjtött 1 köszönetet 1 hozzászólással
Mimi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

Sziasztok...

Hmm ..."" ez a fórum azért jött létre ,hogy segítse azokat az embereket akik építkezés elött állnak, vagy valami probléma van az otthonukkal, és megpróbáljuk szakik és lelkes laikusok által megoldani más bajait ""
De kérdezem én...ha látom ,hogy olyan cég kíván segítség nyújtásra jelentkezni aki tisztességtelen dolgokat csinál. Nem segíthetek hogy figyeljen oda a cégre ?
Mimi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Régi 2013-01-25, 19:05   #12 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

Segíteni segíthetsz de privátban max. megismondom miért. Mert gondolom se te se az oldal készítöje SBS cimbi nem kiván járni se biroságra se sehova. Én se szeretnék mert mindanyiunknak veszteség pénz és idő. Ezért javaslom mindig adjatok meg a munkajánlásnál egy e-mailt amire lehet irni és ott lehet figyelmeztetni. De az oldal bezárását ti se szeretnétek ugye? Gondoljátok végig és tiszteségesen vítasukmeg ezt is.
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Régi 2013-01-25, 19:57   #13 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

KÖszi SBS végre kösztünk a mi jó tevőnk
olyan szépen írtad hogy még én se tudtam volna szebben, lehet majd egyszer én is megérek ehhez és tudok ilyen gondolatmeneteket közölni veletek
abszolute támogatom SBS hozzászólását ahogy én is említettem korábban is ez a fórum nem erről sól hogy lehurrogjuk egymást, ne rontsuk el amit olyan sok szakember és segítségért kiáltó ember felépített!
tumom nehéz mindeki fel van háborodva a történteken de ahogy SBS is írta lehet pont nem az az ember tehet arról hogy nem kaptátok meg a béreteket akit csalónak ki kiáltottatok, mi nem tudjuk az mi történt pontosan de nem is a mi jogunk az hogy állást foglaljunk, semmi értelme annak hogy a fórum egybehangzó közösségét tbb részre szaggasuk 1 ilyen téma miatt! lehet mondani mutogatni de nem itt oldódk meg ez a probléma, 1 ügyvéd tud választ adni nektek minden kérdésre, szerintem
üdv hyper
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Régi 2013-01-25, 20:02   #14 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

krisz baszki emelem söröm de ez most így is van és iszok az egészségedre! abszolute ha bezárnák a fórumot ilyen kis butaság miatt, hogy itt beszéljük meg ezt a problémát hát én nem hogy nagyon mérges lennék hanem borzalmasan mérges lennék! :P
NE RONTSUK EL amúgy meg erről az gegész dologról az a véleményem amit krisz is írt ott a privát üzi lehet szabotálni a dolgokat civilizáltan is ennyi vagyis nem kell ezt anyira nagy dobra verni
üdv hyper
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Hálásak a hozzászólás írójának:
krisz1986 (2013-01-26)
Régi 2013-01-25, 21:48   #15 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

Idézet:
Mimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De kérdezem én...ha látom ,hogy olyan cég kíván segítség nyújtásra jelentkezni aki tisztességtelen dolgokat csinál. Nem segíthetek hogy figyeljen oda a cégre ?
Kedves Mimi, de igenis segíthetsz!
De meg kell értened, hogy a segítség ez esetben az, ha felhívjuk a leendő munkavállalók figyelmét arra, hogy mik történnek a világban és legyenek ezáltal körültekintők.
Egy ilyen és ehhez hasonló fórumon nyilvánosan megjeleníthesz bárkit, akivel kapcsolatban pozitív véleményed van, de sajnos (és ezt nem én találtam ki elhiheted) NEM jeleníthetsz meg és nem nevezheted nevén azon cégeket, amelyek kárt okoztak neked. Ezeket kizárólag jogi úton tudod úgyis csak érvényesíteni. Illetve.... van egy lehetőség, ha saját blogot nyitsz és ott a magad - illetve ha többen vagytok egy csoport nevében - ezt már megteheted, mint ahogyan erre van is példa. És ezt a Blogot már beteheted ide, hogy "nézzétek itt az élő példa"

De ne feledd, hogy mindig meg kell adni a lehetőséget a másik félnek is hogy kifejtse véleményét.

Remélem tudtam segíteni nektek.
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Hálásak a hozzászólás írójának
krisz1986 (2013-01-26), Mimi (2013-01-26)
Régi 2013-01-26, 10:11   #16 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

No Hyper én sokadszora olvasom el a hozzászolásodat mire felfogom mi újság. Szombati fáradság.- A bezárásra láttam példát nem is egyet. A delikvens honlap egy vagyonvédelmi honlap volt. Felhivták a honlap Domain szolgáltatoját ha igy hivják legfeljebbCimbi kijavít. No és elmesélve a problémát ügyvédel füszerezve lezárták a honlapot rögtön. A példával csak azt akartam bemutatni milyen gyorsan tacsra lehet vágni egy oldalt pár mondatal és súlyos mondatokal. De ott még a moderátor se nagyon törte össze magát. De nálunk SBS nagyon gyorsan reagált.
Én ajánlanék egy kis okulásra szolgáló olvasnivalot. Össze kéne szedni saját tapasztalatok alapján mit érdemes megfigyelni. Az apró részletek hadát. Az illető cég felveszi e a telefont például létezik e a cég stb. Van még ötletem csak wordbe irok és onna huzom majd ide.
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Régi 2013-01-26, 11:02   #17 (permalink)
Bölcs
 
Zsuzsa avatarja
 
Csatlakozott: 10-12-10
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 979
Kiosztott köszönetek: 10
Begyũjtött 133 köszönetet 123 hozzászólással
Zsuzsa Vannak jó hozzászólásaiZsuzsa Vannak jó hozzászólásai
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zsuzsa részére
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

Van már fekete kista, NAV honlapjáról le lehet kérni.Ajánlatos utána nézni.

Itt az a baj, hogy 1000-ből egy vállakozás nem jön össze és utána általánosításra kerül az eset.A lányom apja évekig Bécsben dolgozott, a gyerek is ott tanult.Minden korrekt volt.
__________________
A könnyező házigomba, a lakóépületek legveszélyesebb károsítója!!
Az Építkezés Fórum Igazságügyi faanyagvédelmi szakértője: Holyop Zsuzsa, 06-70-366-60-18
faanyagvédelmi szakértés, kivitelezés, szaktanácsadás
Zsuzsa nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2013-01-26)
Régi 2013-01-26, 11:17   #18 (permalink)
Szakember
 
Wattocsak avatarja
 
Csatlakozott: 11-05-21
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 316
Kiosztott köszönetek: 2
Begyũjtött 46 köszönetet 42 hozzászólással
Wattocsak Megindult a hírnév útjánWattocsak Megindult a hírnév útjánWattocsak Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

Persze, de az nem hír! Kit érdekel, ha valami működik?
Azért az hozzáteszem, hogy az ilyen vállalkozásoknak normális ember nem dől be. Persze mindig van kivétel. Ha valaki nagyon azt mondja amit akarok hallani, akkor az nem gyanús? Az elvárható óvatosság mindig legyen szem előtt!
Wattocsak nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Régi 2013-01-26, 13:21   #19 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

ha valakinek van hozzáférése vagy áldoz a Bisnode partner control oldalra akkor ott megtudod tekínteni 1 adott létező cég pénzügyi mozgásait esetleg csödeljárását vagy bármit és tudtok következtetni, hogy érdemes e velük dolgoztatni vagy sem
kollégáim használják ezt az oldalt nekem még nem volt szerencsém de ezt jó dolognak tartom
üdv hyper
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Régi 2013-01-26, 13:36   #20 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Ausztriai és Német munkalehetőségek buktatói

Emlékezetek isza én is rácsesztem. De még idöben leáltunk. Az már gyanus ha valaki húzza a találkozó idejét nem akar bizonyos munkához szükséges informáciot kiadni. Igérget. A magyarország.hu-t tessék megnézni. Mindig!!!! Én ha húznak akkor se megyek külföldre. Létezik e a telephely. A google nagy csodákra képes. Érdekes modon én is mielött elmegyek dolgozni átnézek pár forumot meg kérdezek pár ismeröst mit tudnak. vannak itt páran akiknek adok a véleményére. Például.: SBS,Isvát62,Zsuzsa Watocsak és még sorolhatnám az ittenieket. Ha pedig panasza van valakinek ajánlom figyelmébe a jog.hu-t. Itt lehet tanácsot kérni.
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Lezárt téma

Címkék
német munka, osztrák munka


Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 02:08 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum