![]() |
|
|
|
#1 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 15-04-11
Hely: Pilisszentkereszt
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
![]() |
Sziasztok.
"Pályakezdő" Kályhás vagyok, illetve már 3 éve végeztem el a szakmunkás sulit, csak nem tudtam még elhelyzkedni a szakmámban. Ha volna egy szaki aki alkalmazna pályakezdőt azt írjon! Gyorsan tanulok és szeretem is a szakmámat! Mellesleg vidéki(Pilisszentkeretsz) vagyok, így hát akinek kellene pályakezdő az vegye figyelembe ezt!
|
|
|
|
![]() |
| Téma eszközök | |
| Megjelenítési módok | |
|
|