Építkezés Fórum

Építkezés Fórum (http://epitkezes.forum.hu/)
-   Mindenféle érdekesség (http://epitkezes.forum.hu/mindenfele-erdekesseg/)
-   -   Terem bérleti díjak! (http://epitkezes.forum.hu/mindenfele-erdekesseg/1340-terem-berleti-dijak.html)

Loggi 2014-11-09 09:13

Terem bérleti díjak!
 
Majdnem elmaradt az esküvő!

Különös esküvőn voltam a hétvégén, Péntek délután. Majdnem elmaradt a boldogító IGEN!
Ugyanis félreértések okán nem lett terembérleti díj csekken befizetve, csekket sem kapott a fiatal pár!
Helyi Önkormányzati rendelet szabályozza a díjakat:

5 főig ingyenes!
10 főig 10000Ft+Áfa volt a tarifa, mi az anyakönyvvezetővel együtt, és az érintettekkel 10-en voltunk összesen.
Végül megvolt az esküvő, Akciósan, Ingyenesen a fiatalok örömére!
Ez egy kis terem volt, le sem lehetett ülni, csak az érintetteknek.A nagy terem árát nem merem leírni sem.Valamikor csak a pezsgőért fizettünk, ha jól emlékszem.
Aki többször házasodik, az többször fizet termdíjat!

Loggi 2016-05-28 07:01

re: Terem bérleti díjak!
 
Jó, hogy nem maradt el az esküvő!!!
Születendő 1. unokámat félidős korában már felismerhető ultrahang felvételen sikerült látnom.Az apukájára emlékeztet leginkább a születendő fiú gyermek! Levike augusztusban érkezik, azt üzente!

Loggi 2016-07-22 21:17

re: Terem bérleti díjak!
 
Készül a nagy útra a Kis Klapek! Megfordult az Anyukája pocijában! "Megszűnik a nagy csend,ha én megjövök!" Üzente!

Loggi 2016-08-13 03:02

re: Terem bérleti díjak!
 
2,8-2,9 kg vagyok,még 22-én leellenőriz a doktorbácsi, és Anyukámat is, és ezek után érkezem meg hozzátok majd.Várjatok aztán, jövök! Üdv.:) Levente

Loggi 2016-08-21 19:35

re: Terem bérleti díjak!
 
Ma délután, kissé hamarabb, szerencsésen megérkeztem, itt vagyok!Üdvözöllek benneteket! O-Á, O-Á, O-Á! SMS-ben jött a hír! Kicsit távol vagyunk egymástól, de majd jöttök ugye meglátogatni!!! -- Megyünk, Üdv.: TATA:):)

istvan62 2016-08-21 20:47

re: Terem bérleti díjak!
 
Gratulálok! Jó egészséget :):):)

Loggi 2016-08-28 07:36

re: Terem bérleti díjak!
 
Meg telt a " Levi-Lak "! Pénteken elfoglalta birodalmát, új otthonát a Baba! Hazaengedték Őket!Októberben találkozunk! Előreláthatólag. Repülünk !

Loggi 2016-10-28 20:44

re: Terem bérleti díjak!
 
Idézet:

Loggi eredeti hozzászólása (Hozzászólás: 13770)
Meg telt a " Levi-Lak "! Pénteken elfoglalta birodalmát, új otthonát a Baba! Hazaengedték Őket!Októberben találkozunk! Előreláthatólag. Repülünk !

Találkoztam a Tatámmal!El jött hozzám, hogy meglátogasson engem, és a szüleimet! Megvolt velem elégedve, mert szépen, és sokat ettem, és gyarapodtam is!Már 4,65 kg vagyok, és 2 hónapos. Ha éhes vagyok, akkor nagyon tudok sírni, és követelni. Jó volt találkozni a Nagymamával is, karácsonykor ismét eljönnek hozzám. Várom Őket nagyon!!!

sbs 2016-10-29 14:52

re: Terem bérleti díjak!
 
Lemaradtam egy gratulációról. Hát akkor most Gratula nektek!!!!:p

Loggi 2016-11-13 18:51

re: Terem bérleti díjak!
 
Pénteken megkaptam az első védőoltást! A Doktornéni megdicsért, és azt mondta " Hős " vagyok!


A pontos idő 15:24 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum