Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Érdekességek és minden egyéb > Mindenféle érdekesség

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-06-09, 09:25   #51 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Új csoportba kerültem a bölcsiben.Itt már kevesebbet alszanak a gyerekek, és a gondozó nénikkel is jó a viszonyom!Javasolták, hogy a nyáron se hagyjam ki a bölcsit, hogy ne szokjam el az intézménytől, és a barátoktól sem.Szüleimnek is szüksége lenne már egy kis pihenésre. Várom a Váci nagymamámat is, hamarosan itt lesz egy hónapig!A hétvégén a Nagynéni fog meglátogatni, vele fogok játszani sokat.Még nem sokat beszélek, de sok mindent megértek már. A málnát előbb az újjamra húzom, vagy beledugom, azután megeszem. Így malackodom?
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-07, 21:29   #52 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Mosoly re: Terem bérleti díjak!

Szűnni nem akaró hörgésemmel végül Klinikára kerültem!4 nap alatt talpra állítottak úgy, hogy a lábaimat nagyon szedtem hazafelé Apám leirata szerint péntek délután. Anyukám is velem volt a korházban. Ennek már kb 3 hete lehetett, azóta otthon vagyok a nagymamával, akivel rövidesen utazunk haza repülőgéppel, a szüleimmel együtt . Megmutatom magamat az itthoniaknak, mert nagyon aggódtak értem.Amióta nem járok a bölcsibe semmi bajom.Figyelem a támfal építés folyamatát a szomszédunk felöl, az ablakom alatt mozognak az ügyes kis gépek a telkünkön. Erős , magas támfal készül teljes hosszban, sőt azon túl is. A talaj itt tele van kövekkel, alig van termőréteg. Ha esik az eső, akkor nagy a sár is.Vajon milyen lesz a repülés a levegőben???Szoktam látni a gépeket a levegőben repülni!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-16, 22:20   #53 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Kérdés re: Terem bérleti díjak!

Két órát késett a fapados gépünk, én a leszállást végig aludtam, éjszaka aludni illik, Anyukám karjaiban.Péter Tata várt bennünket a reptéren, és Ő vitt a Dédi Mamához egyenesen, aki már nagyon várta megérkezésünket, Apukám szülei is meglátogatnak majd Csütörtök-Pénteki napon. Utazás közben megdicsérték, hogy milyen szépen beszélek is. Megkérdezték a koromat is.Persze magyarul gagyogok leginkább.Augusztusban újra fogom kezdeni a bölcsődét, de most már komolyabban! Azaz egész napos leszek, és ott kezdem a napot. Ehhez át kell álljak a koránkelésre, és este időben lefekvésre is
Na majd meglátjuk, mi lesz ebből?
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-22, 11:03   #54 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

A két Nagymamámmal kézen fogva sétáltam Vác főutcájában. Két nap is meglátogattak Apukám szülei is, akiket a vasútállomáson vártunk, és búcsúztunk el egymástól, amikor elutaztak. Sok élménnyel gyarapodtam! Láttam igazi farkasokat, és medvéket is élőben, és még régi gőzmozdonyt is az állomáson.A Duna parton sétálva láttam hajókat közlekedni a vízen, és kompot is láttam kikötni a parton.Ma indulok Anyával a másik otthonomba vissza, Apukám örömére, aki várni fog a reptéren. Most egy kicsivel korábban indul a gépünk,többet fogok látni a kalandos utazásból.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-23, 18:13   #55 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Leginkább a repülő üzemanyag feltöltését figyeltem meg.A kerozin szó nagyon megmaradt, és egész úton ezt mondogattam, és gyakoroltam kimondani. Apa már nagyon várt, és este 11-re haza is érkeztünk szerencsésen.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-24, 22:16   #56 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Loggi hány éves is vagy most? :-)
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-26, 22:47   #57 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Az unokám augusztusban lesz 2 éves, én a Tata 60 felett vagyok már jóval.Egy unokám van.Ez egy új helyzet, amikor már Tata lesz az ember.Eladtam a nyárfa erdőmet, amit 20 éve ültettem, amikor az utcára kerültem.Rövidesen favágók veszik át a hatalmat, és kidöntik a fákat. Az újratelepítést már nem én fogom végezni.A legnagyobb fa átmérője 80 cm, dugványként sajátkezűleg ültettem, kb 120 cm mélyre a csúcsrügyes dugványt.Szép nagyra meghízott 20 év alatt. Volt jó élettere. A párját 10 éve ritkításkor vágták ki.Az is rekord méretű volt akkor.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-08-20, 17:10   #58 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Mosoly re: Terem bérleti díjak!

Vége a nyári szabadságomnak! Ma már bölcsödébe vittek a szüleim!A sok szép emlékre jó visszagondolni!Holnap leszek 2 éves, lesz torta is, amit nagyon szeretek, és a gyetyákat elfújni is. Itt ma munkanap volt.Újabban futni is megtanultam, és az energiámmal sincs baj, nem gyengélkedem Apám szerint. Az orvosok is rendben találtak mindent!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-08-30, 18:27   #59 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Mosoly re: Terem bérleti díjak!

Meg volt a szülinapi buli! Vendégeim is voltak. Szüleim ismerős családja, és a gyerekeik. Az iker kislányok fiatalabbak nálam, de már a fejemre nőnek lassan.Sokat játszottunk, és még tánc is volt körbe-körbe- karikába, és fogtuk egymás kezét a többi gyerekkel.Pihenés közben ettünk a süteményekből, és oltottuk a szomjunkat. Jól éreztük magunkat.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-09-05, 19:47   #60 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Szótár készült a gondozó nénik részére, a kérésüknek megfelelően! Szeretnék tudni, hogy én miket mondok magyarul, hogy ők is megértsék, és hogy szót értsünk egymással. Anyukám gondosan leírta a legfontosabb szavakat magyarul, és talán franciául( vagy Luxemburgi) nyelvre fordítva. Itt így beszélnek leginkább hozzám. Kedves tőlük, hogy akarják a kapcsolatot tartani velem!Érteni akarják, hogy én mit gagyogok.Persze van , amit már én sem magyarul mondok. Szóval nem könnyű az életem!Már egész napos is szoktam lenni a bölcsiben, de vannak napok amikor nem is megyek be.Mostantól Anya is dolgozni jár az iskolába, kevesebb idő jut velem foglalkoznia.Önállosodok, és növögetek is, csak lassan!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
loggibaba

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 16:48 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum