Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Érdekességek és minden egyéb > Mindenféle érdekesség

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-09-26, 19:17   #31 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Idézet:
Loggi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Előbb-utóbb bölcsődés leszek.Be van adva a felvételi kérelmem. Jelenleg nagyon jó dolgom van, a Teri mama vigyáz rám, aki nyugdíjas ovo néni, és Anyukám Édesanyja.Jól jön szüleimnek a Nagyi segítsége!A másik Mamám sajnos lebetegedett, operálni fogják szegényt. Semmi panasza nem volt, de az ultrahang vizsgálat talált valamit!

A szakorvosa szerint el kell járni a szűrésekre,Idejében!!! Ez a legfontosabb!Azóta mi is jobban oda figyelünk a hirdetésekre!
Talán még nem késő???
Jobbulást, és tejes gyógyulást kívánok a Mamámnak! Unokája: Levente
Már meg is operálták szegény Mamámat a tegnapi napon.Orvosa szerint jobb volt eltávolítani az egyik vesét. A hugának egy hónapja ilyen műtéte volt szintén, még csúnyább.Szinte hihetetlen, semmi panasza nem volt, soha nem volt komoly betegsége, így ultra hang vizsgálaton sem járt korábban soha a Mamám!

A rádióban van egy idétlen reklám a szűrővizsgálatokról, de olyan gyorsan elhadarják érthetetlen módon, hogy az ember tudatáig el sem jut igazán!Többször hallottam az utóbbi időkben, de nem tudnám idézni most sem!

Vajon hányan lehetnek olyanok, akik még nem voltak hasi ultrahang vizsgálaton???

Vajon egy hónap elég lesz-e a felépülésre, fog-e tudni utazni repülővel a Mamám, hogy itt legyen velünk, és minálunk?Várom nagyon! Unokája: Levente
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-10, 07:55   #32 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Szüleim elvittek a bölcsődébe, és bemutattak. Én mindjárt kipróbáltam néhány játékot. Nagyon kedves volt a csoportvezető néni, és 16-án ismét találkozunk majd.Lesznek majd nyelvi nehézségeim, igaz még nem sokat tudok mondani sem. A csúnya cumit azért megértem, és kiveszem a számból!
A Mamám szépen gyógyulgat, és készül az utazásra is a Tatával. A csomagjához majd kell egy segítség is. Vonat, busz,villamos átszállások, fellépések, lépcsőzés-stb.A reptéren már Apukám fogja várni a Nagyiékat.Frankfurt Hahn reptéren.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-17, 05:45   #33 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Séta közben még jó fogni Anya kezét! Így a biztonságos.A Mamám is látta képernyőn, hogyan sétálgatok már.Hamarosan együtt sétálunk majd a Mamával.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-11-12, 16:45   #34 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Sokat sétáltunk a Mamával- Tatával az elmúlt napokban.Két hetet együtt tölthettem velük, szerencsésen megérkeztek, és tegnap már el is repültek haza.Apukám már csak levélben tudta megírni,hogy egyedül végig tudtam szaladni a folyosón az este.Meg tudtam mutatni , a Mamámat, és a Tatát is, és még sok mindent. A boltban én voltam a legkisebb emberke, még szerencse, hogy nem voltak éppen sokan a boltban.A Tata szerint jó dolgom lesz a bölcsibe, és a szüleimnek is könnyebb lesz kicsikét!Addig még van 1,5 hónapom!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-11-30, 05:20   #35 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

"Beszéltem a Mamával" az interneten keresztül!Megmutattam, hogyan járok egyedül. Egyik kezemben egy nagy meséskönyv, a másikban egy szerszám volt. egy kicsit sok volt ez egyszerre, majd eldőltem mint egy zsák.Volt sírás rendesen, majd Apa megvigasztalt. Lassítanom kellene!Monja a Tata
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-06, 02:07   #36 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Kötelező szemvizsgálaton voltam. Hivatalból beidéztek.A vizsgálatot a klinikán fogják folytatni,ott van megfelelő készülék.Két napig tágítani kell a pupillámat cseppekkel előtte.Milyen lesz ez már megint?
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-13, 19:12   #37 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

16 hónaposan már szemüveget írt a doktornéni!Távolra jól látok, de közelre nem. Ezt állapította meg a vizsgálat. Ma reggel voltunk a Klinikán.A bölcsiben is körülnéztünk, és pontosítottak a szüleim az ottlétem részleteiben.12óra 15perctől leszek 18 óráig a bölcsiben egyenlőre.Még javulhat is a látásom!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-23, 18:49   #38 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Már készül a szemüvegem. Nem voltam könnyű eset!Méretet akartak venni, hogy jó legyen a szemüveg keret, és a lencse, de sokat mozogtam, mondja Apukám.Közeledik a bölcsődébe járás is.Olyan közel van, hogy gyalog is eltudok menni odáig, ha elkísér valaki.Hogy milyen lesz ott, még nem tudom?Sok gyereket láttam, és sok játékot, na és a gondozó néniket.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-05, 20:31   #39 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Már viselem az elkészült szemüvegemet.Tata szerint nagyon ügyes vagyok, és már meg is szoktam a viselését.Fényképről ítélve!A szüleim tudnának a részletekről többet mondani.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-11, 10:56   #40 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Nem könnyű a bölcsis életem!Apukám némi sírásokról írt a Tatáéknak. Küldött fényképet is, hogy mennyire megszomjaztam estére, és hogy iszogatok az esti lefekvés előtt Anyukám ölében.A gondozó nénik azért szeretnek, és azt mondják majd megszokom.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
loggibaba

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 22:09 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum