Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Érdekességek és minden egyéb > Mindenféle érdekesség

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-11-14, 06:42   #11 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Remélem fórumadminisztrátor lesz ebből a gyerekből, mivel az enyéimet nem nagyon érdekli az ilyesmi!
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2016-11-16, 20:20   #12 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Idézet:
sbs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Remélem fórumadminisztrátor lesz ebből a gyerekből, mivel az enyéimet nem nagyon érdekli az ilyesmi!
" Apukám nem lett műszaki ember, pedig a Tata biztos tanítgatta-oktatta!"
Azért próbál ügyeskedni, de inkább a szakemberekben bízik.Több véleményt meghallgat először,azután dönt.Szellemi munkát végez.Én még pici vagyok,
de szeretnék a Tatámmal még sokat együtt lenni !
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2016-11-27, 21:06   #13 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Figyelem! re: Terem bérleti díjak!

Azt állítja Anyukám, hogy egyedül megfordultam ma a hátamról a hasamra!No ez NEM semmi teljesítmény!Jó lesz jobban vigyázni rám ezután!
Tata! Karácsonykor megmutatom, hogy mit tudok én csinálni!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-01-03, 21:30   #14 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Megajándékoztam a Tatáékat 3-szöri átfordulással, jó kedvvel, vidámsággal
karácsony este, igaz az interneten keresztül. Azóta meg is látogattak, hoztak sok ajándékot, és voltam a kezükben is!Megmutattam hogyan tudok rugdalózni, tornázni, és hidat csinálni háton! Az-az megemelni a fenekemet.A Tata már előre félt a motorozástól! Erre lejtősek az utcák-utak. Vigyázni kell majd nagyon a közlekedéssel nekem is!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-01-19, 19:16   #15 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Több dolog is történt velem az utóbbi napokban!Még az év elején kék-zöld folt jelent meg mind a két lábfejemen! Szüleim szaladtak velem az ügyeletre, ahol két fiatal doktornéni fogadott, és próbálta a diagnózist megállapítani. Még vért is vettek tőlem. Végül másnapra visszarendeltek.Halványodtak a foltjaim, de azért mutassuk meg a gyerekorvosnak is, mondták másnap.Végül tegnap voltam a gyerekorvosomnál, Apukám fényképekkel bizonygatta a foltjaimat, amik már elmúltak azóta. Ellenben megkaptam a 3. védőoltásomat, amitől kissé belázasodtam mára.Fél évig talán nem kapok ujabb szurit, nem is bánom egyáltalán!Ehetek már zöldségféléket pürésítve.Sütőtök, répuska,cékla, édesburgonya,stb.Kostólgatom az ízeket. Az étvágyam az kiváló!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-14, 15:07   #16 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Két iker kislány szülei lesznek a keresztszüleim, a kislányoké meg az én szüleim! Hármas keresztelő lesz júniusban. Készülök az ünnepre! A lányok fiatalabbak, de szépen fejlődnek. A Nagyi is velük van !
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-03-06, 18:46   #17 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Elmúltam 6 hónapos! Már van egy kicsi ,éles fogam. Anyukám úját már megharaptam kicsikét!Nehezebb idők jönnek, mert Anya megy vissza dolgozni. Várják ott is a gyerekek vissza nagyon.A nyáron azért velem lesz 2 hónapot.A másik Nagyi fog most besegíteni, és vigyázni rám, no meg az apukám is figyel rám, és sokszor velem van, miközben végzi a dolgát is.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-04-20, 11:17   #18 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Ma lettem 8 hónapos!4 hónap után ismét eljön a Tata, és a Mama hozzám meglátogatni!
Vajon megismerem-e Őket?Két hetet töltünk majd együtt, jókat fogunk játszani,sétálni a levegőn, csak legyen jó idő végre már!Várom a nagy találkozást!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-07, 15:31   #19 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Mosoly re: Terem bérleti díjak!

Tegnap este már haza is repültek a Tatáék. Gyorsan elteltek az együtt töltött vidám napok.Nálunk hidegebb volt az idő, még jó hogy melegen öltöztek a Nagyiék.
Nem volt felesleges a télies öltözet. Itt a dió, gesztenyevirág megfagyott, feketék a diófák. /Holzem falucska/
Felállni még nem tudok, de már kezdek üldögélni, és két kézzel megfogni a rácsot, és kapaszkodni. A Tata sokat segített rajtam. Beállította a kocsimat, a biztonsági öveimet nagyobbra állította a szükséges méretekre.

Nem volt könnyű eligazodnia a használati utasítások, figyelmeztetések, és a nehezen érthető ábrák között!

Így már kényelmesen üldögélek a kocsimban, és nézegetem a nagy világot.Láttam erdőt- mezőt, traktort, autót, kutyust, cicát, bárányt, és kecskét, bocit, és lovat is.Találkoztam óvodásokkal is, ők is sétára indultak az óvónénikkel.
Hosszú útra készülök menni.A Dédimamát én fogom meglátogatni a szüleimmel.Útközben megalszunk valahol majd.Addig még gyakorlom a felállást, hátha sikerülni fog ?
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-25, 22:52   #20 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Terem bérleti díjak!

Hosszas,kétnapi utazás után megérkeztem magyarországra.Babakocsim magyar földön gördülget, sokszor zötyögős az út a sok térburkolat miatt.Találkoztam a Dédimamával, és a másik nagyszüleimmel is.Ma láttam a Dunát is, és kaptam egy újabb sapkát is a fejemre az erős napsütés ellen. Annyi a látnivaló, hogy nappal nem sokat alszom, sokat nézelődöm ,sétálgatunk a rokonokkal.Apukám átvette a hivatalban a TAJ kártyámat, és egy másik helyen a lakcímkártyámat is. Az útlevelemet még a nagykövetségen keresztül kaptam meg közvetett úton.Apukám készített fényképet rólam az igazolványhoz még kisebb koromban. Fel vagyok szerelve dokumentumokkal, így már utazgathatom is a nagy világban ezek után.Még nem megy a felállás,de próbálgatom. Szüleim jól elfáradtak az utazásban, pihenésre van szükségük, mert a visszaútra is fel kell készülnünk.Igyekszem jól viselni magamat.
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
loggibaba

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 14:16 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum