Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Érdekességek és minden egyéb > Mindenféle érdekesség

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2021-02-19, 07:58   #91 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Mérges vagyok re: Terem bérleti díjak!

Idézet:
Loggi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerencsésen megérkeztünk, már a másik mamánál is voltunk pár napot.Apukám a 4,98 cm-es autóval szerencsésen ért a célba az 5,05cm-es garázsba, az ajtó éppen zárható maradt.A Tata több rétegű papír dobozokból össze csukva képzett ütköző felületet, ami az autó radarját már időben működésbe hozza, és a motort lassítja időben!Eddig még nem volt nagyobb gond a beállással, inkább a garázskapu autómatika művelt érdekes dolgokat!Áram szünet után állítólag a zárt kapu kinyilt ujra miután kiálltunk a garázsból, és bezártuk azt.Nyitva volt a kapu, amikor visszajöttünk. Apukám meglepődött rendesen!
Várjuk a mester érkezését, mert többször ismétlődött a jelenség?Már majdnem tudok járni!A Tata kezét nem fogom meg még, mert még keveset találkoztam vele, a Mamával
közelebbi kapcsolatom van!" Andris"
Februártól bölcsődés lettem. Nem szeretek ott lenni. haza is küldtek, jött értem az Anyukám. Meg is sértődtem nagyon! Ilyen még nem történt velem, hogy letegyenek mint egy csomagot, és otthagyjon az Anyukám!Most is otthon vagyok, kevés a gondozó néni a bölcsiben, és javasolták, hogy jobb nekem még otthon maradni. Az a kevés idő is soknak bizonyult, amit eddig is ott töltöttem!
Üdv mindenkinek: Andris
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2021-02-20, 14:32   #92 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Mosoly re: Terem bérleti díjak!

Idézet:
Loggi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Februártól bölcsődés lettem. Nem szeretek ott lenni. haza is küldtek, jött értem az Anyukám. Meg is sértődtem nagyon! Ilyen még nem történt velem, hogy letegyenek mint egy csomagot, és otthagyjon az Anyukám!Most is otthon vagyok, kevés a gondozó néni a bölcsiben, és javasolták, hogy jobb nekem még otthon maradni. Az a kevés idő is soknak bizonyult, amit eddig is ott töltöttem!
Üdv mindenkinek: Andris
Bátyám kezét szorosan fogom, és vidáman sétálok a szabadban. Messzire elkerülöm a bölcsödét, pedig közel lakok hozzá.Mégis jobb ez így nekem!
Loggi nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
loggibaba

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 21:42 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum