![]() |
|
|
|
#1 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 15-04-23
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 1
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
![]() |
Sziasztok!
Tanácsot szertnék kérni. Az udvarunkat kulé kaviccsal fednénk le 10mx3,5m 13cm mély, a kő kb 12-65mm. Mindkét oldalon beton szegő van. Autó napi szinten használná,ill. teherautó évente 3x. megfekel erre a kulé kavics, ill. kulét lehet döngölni?Köszönöm válaszotokat. |
|
|
|
|
|
#2 (permalink) |
|
Építész
|
Szia!
A gömbölyű szemű egyszemcsés (ami egy méretosztályba tatozik, nincs benne finom frakció) kavicsokat nem nagyon lehet tömöríteni, és a terhelés elől is könnyen félremozdul, könnyű kijárni. Sokkal jobbak az esélyek a murvával.
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/ |
|
|
|
| Hálásak a hozzászólás írójának: | Rozy (2015-04-25) |
![]() |
| Téma eszközök | |
| Megjelenítési módok | |
|
|