![]() |
|
|
|
#1 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 17-08-18
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
![]() |
Sziasztok!
Vettünk egy régi házat, melyben sajnos kiégtek a falban a villanyvezetékek. Az új vezetékek már helyükön, most tartunk a fal helyreállításánál. Kérdésem az lenne, hogy a mészvakolattal rendbe hozott fal mikor festhető, vagy egyáltalán mi a következő lépés? Bocsássátok meg hülye kérdésem, de pénzem nincs szakemberre, és nőként, egyedül kell megoldanom ezt. Válaszotok köszönöm!!! |
|
|
|
|
|
#2 (permalink) |
|
Építész
|
Szia!
Érdemes megvárni a vakolat kiszáradását, különben foltos lesz a festés. A festék előtt általában glettelés jön, a simább felület érdekében
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/ |
|
|
|
![]() |
| Téma eszközök | |
| Megjelenítési módok | |
|
|