Építkezés Fórum

Építkezés Fórum (http://epitkezes.forum.hu/)
-   Gázszerelés (http://epitkezes.forum.hu/gazszereles/)
-   -   Megbizható gázszerelő a forumon (http://epitkezes.forum.hu/gazszereles/1095-megbizhato-gazszerelo-forumon.html)

krisz1986 2013-05-11 09:56

Megbizható gázszerelő a forumon
 
Tisztelt Forumozó Barátaim!
Szeretnék veletek megoztani egy örömhirt. Édesanyám felhivott pár nappal ezelött,hogy nincs melegvize. Egy Baxi átfolyos turbo kazán dolgozik nála. Mekért,hogy segítsek valahogy neki. Miután én is megnéztem úgy döntötem,hogy szerelő kell ehhez. Eszembe jutott egy régi barátomat Gázpityut.

Felhivtam és korektül megbeszéltük az idöpontot mikor megy ki a helyszinre. El mondtammika tünetek ő már a telefonba mondta a lehetséges hibaforást. És mondot egy korekt árat is ami a pénztárcánkhoz mérhető.

A mai nap folyamán a megbeszélt idöben megérkezett pontosan a helyszinre a kolléga. A készüléket teljesen átvizsgálta és rövid idön blülel is hárította a hibát.

A munka végeztével joval kevesebett kért anyagilag mit elöször a telefonba sacolt. És mind végig anyuval szenben udvarias és tiszteséges volt. Merrem jó szivel ajánlani bárkinek!

sbs 2013-05-13 16:31

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Köszönjük az észrevételed, hasznos volt, Gázpityu tudtommal már másnál is volt a fórumról mindenki nagy megelégedésére!

krisz1986 2013-05-13 17:08

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Én azért hivtam őt mert ismerem és cimborám is mint te meg még egy jó páran itt. Az,hogy össze vissza tekergek a forumon és az életemet is elálítom sajnos. De megoldom valahogy csak ne lennék szétszort.

Verocs 2013-09-09 12:13

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Sziasztok!

Elárulja nekem valaki Gázpityu elérhetőségét? Előre is köszi! :-)

Moncsi 2013-10-15 20:36

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Sajnos engem a Gázpityu becsapott.Még annó ő ajánlotta fel, hogy kisavazza a kazánom.
Két hete hívtam, azt mondta jövő hét második felében eljön. Hívtam múlt hét szerdán,azt
mondta csütörtök 17 órakor jön. 1/4 hatkor hívott,hogy belementek a kocsijába várja a rendőröket és hív, hogy mikor jön.Péntek 13 óra körül felhívtam, mert nem szerettem volna már lesni a telefont mikor szól.Mondta biztosítást intézi, de hétfőn 10-12 közt jön.Kérdeztem biztos, mert akkor nem megyek dolgozni.Mondta persze jön.Hát nem jött sőt
mikor már fél egy után hívtam fel se vette a telefont, aztán megint hívtam , megint nem vette fel. Vissza se hívott. Én így jártam vele sajnos,csak azt nem tudom miért ajánlotta fel, hogy ő megcsinálja, és ha meggondolta magát mondani kellett volna nem linkeskedni, és akkor nem költöm a pénzem telefonálgatásra,hanem keresek egy megbízható szerelőt.

sbs 2013-10-18 12:24

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Véleményem szerint pedig a mai világban előfordul az ilyesmi, hogy valaki folymatosan elfoglalt, ráadásul kergeti a balszerencse. Nekem az egész évem ilyen lett. De azért kedves tőled, hogy így nyomon követhetjük Gázpityu mindennapjait :-)
Szerintem el fog jutni hozzád, meglátod!

Wattocsak 2013-10-19 12:02

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Ez benne van a pakliban, mindenki követ el hibát! Könnyű mondani, hogy keresek egy megbízható szerelőt, de találni! Na az már egy másik topik kérdése. Én is keresek egy megbízható szerelőt nagyobb munkára, de mivel szezon van tudom, hogy nehéz feladat, annyira, hogy nekem kellett elkezdeni a munkát, azért nem adtam fel a keresést. :-)

gázpityu 2013-10-21 19:20

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Szép estét,mindenkinek!
Ha lehet akkor a másik fél is írna pár sort. A baleset szövődménye egy vándorló vérrög lett.Ami nem volt be kalkulálva,hogy vándorol a vállamból a tüdőmbe.Ebből csak egy szimpla embólia lett.Sajnálom,hogy eddig nem tudtam ,válaszolni.

Gazpityu

istvan62 2013-10-21 20:10

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Én csak annyit fűznék hozzá. hogy jobbulást, és vigyázz magadra.

Zsuzsa 2013-10-22 06:41

re: Megbizható gázszerelő a forumon
 
Kedves Gázpityu!

Mielőbbi gyógyulást kívánok.


A pontos idő 01:58 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum