Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Építkezés > Falazás

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-08-08, 15:15   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 15-03-31
Összes hozzászólás: 27
Kiosztott köszönetek: 5
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Ritchcock Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Porotherm 30K

Idézet:
speede05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a dupla ár leginkább abból adódik, hogy a ragasztóhab, amit hozzá adnak kevés, és még kell venned... illetve kőművesek magasabb munkadíjjal számolnak sokszor a profi miatt (állítólag mert sokkal jobban oda kell figyelniük, pontosabban kell dolgozni.... szerintem amúgy olcsóbbnak kellene lennie, mert lényegesen egyszerűbbnek tűnik ragasztani a téglát, mint habarcsot keverni, és azzal rakni)

Ne az én véleményem alapján dönts azért egyedül. Kérdezz meg kivitelezőket is, hogy mivel dolgoznak szívesebben, melyiket mennyiért csinálják. Mit gondolnak az eredményről. Lehet, hogy csak felénk nem szeretik...
Annyira azért nem leszünk eleresztve anyagilag, akkor inkább 1 cm-el vastagabb szigetelést rakatunk fel... Még tavaly beszélgettem egy lehetséges kivitelezővel, az sem volt elragadtatva ettől a ragasztásos módszertől, ő is a hagyományosat javasolta, de árban nem emlékszem, hogy említett volna külön mindkettőre, úgy rémlik, csak a sima 30 K falazásra.
Ritchcock nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
porotherm 30k

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 17:18 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum