Építkezés Fórum

Építkezés Fórum (http://epitkezes.forum.hu/)
-   Faanyagok - fatelepek (http://epitkezes.forum.hu/faanyagok-fatelepek/)
-   -   Faanyag Solymáron, méretreszabott ácsszerkezetek (http://epitkezes.forum.hu/faanyagok-fatelepek/670-faanyag-solymaron-meretreszabott-acsszerkezetek.html)

Drako 2012-01-12 13:57

Faanyag Solymáron, méretreszabott ácsszerkezetek
 
Sziasztok!
Faanyagot Pilisvörösvár környékén a Grand Ács Kft.-nél találtok,Solymáron.
Raktáron található majdnem minden járatos méret,és extra méreteket is gyorsan be tudnak szerezni.Korrektek,mi tőlük építkeztünk,csak ajánlani tudom őket.

sbs 2012-01-12 14:53

re: Faanyag Pilisvörösváron
 
Köszönjük az ajánlást, megnéztem a honlapot és látom van ott minden a faanyagn kívül is: szigetelőanyag, gipszkarton és még sorolhatnám.... szóval aki Budapest Északi részén építkezik, annak már több lehetőség is adódik faanyag vásárlásra...

istvan62 2012-01-12 19:46

re: Faanyag Pilisvörösváron
 
És ők azok, ahol a hagyományos ácsszerkezetű tetőt is meg lehet rendelni teljesen előregyártva, méretre vágva, kármizva, szarufa végkialakítással. A helyszínen csak össze kell rakni.

sbs 2012-01-13 14:30

re: Faanyag Pilisvörösváron
 
Idézet:

istvan62 eredeti hozzászólása (Hozzászólás: 5687)
És ők azok, ahol a hagyományos ácsszerkezetű tetőt is meg lehet rendelni teljesen előregyártva, méretre vágva, kármizva, szarufa végkialakítással. A helyszínen csak össze kell rakni.

Na ez igen! Erről nem is hallottam még. És milyen adatok kellenek, hogy egy ilyet előre legyártsanak? Be kell sétálni az építési terv műszaki rajzaival?

És az így elkészített "fakupachoz" kapsz egy összeállítási útmutatót, valamint a faanyagok egyenként be vannak számozva?

istvan62 2012-01-13 15:01

re: Faanyag Pilisvörösváron
 
Kb jól saccolod, de közvetlen tapasztalatom nincs, mert nem olcsó a megoldás. Részletek itt: Grand ács

dennis79 2012-01-16 07:54

re: Faanyag Solymáron, méretreszabott ácsszerkezetek
 
Sziasztok!

Én is tavaly építkeztem a Grand-Ács Kft.-től! Náluk a szebbnél szebb faanyagokon kívül -melyek természetesen raktár készleten találhatóak, még egyedi méretekben is- mindenféle építőanyagot megtaláltok ami egy ház tetőszerkezetéhez, szigeteléséhez szükséges, nagyon rugalmas cég: segítőkészek, gyorsak , precízek, árakban jók, és nem utolsó sorban még udvarias a kiszolgálás is! Csak ajánlani tudom Én is Őket!

zsugabubus 2012-01-16 07:58

re: Faanyag Solymáron, méretreszabott ácsszerkezetek
 
Az hogy, mennyire olcsó vagy nem olcsó a megoldás, az egy olyan dolog, hogy mi is kértünk árajánlatot előre szabott tetőre emailben, tervrajz alapján. Aztán mikor személyesen ellátogattunk solymárra és rákérdeztünk, hogy nem-e lehetne egy picit finomítani az áron, azért ért kellemes meglepetés. Jelentős kedvzményeket sikerült kapnunk az anyag árból a szállítási díj mellett, ami egy építkezésnél sokat számít, mivel így a tetőszigetelés egy részét is meg tudtuk venni.


A pontos idő 10:26 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum