Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Üzleti negyed > Építőipari szolgáltatások és szakemberek
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Szavazás eredménye: Szerinted melyik a jobb szigetelés?
cellulóz vagy papír 0 0%
hungarocell 1 100,00%
nem kell szigetelés 0 0%
nem érdekel 0 0%
Szavazók: 1. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-01-30, 07:46   #1 (permalink)
Új tag
 
cellulaci avatarja
 
Csatlakozott: 12-01-30
Hely: Nagykovácsi
Összes hozzászólás: 6
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
cellulaci Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás Cellulóz szigetelés tetőre, tetőtérre, födémre

Sziasztok,

szeretném ajánlani magunkat, mint szigetelő-vállalkozókat. Már több éve sikeresen használjuk a befújt cellulóz szigetelést, és csak jókat tudok mondani róla.

Előzőleg mi is, mint sok más ember, a hungarocell-t használtuk. Mi mindig kerestük az újdonságokat, és meg is találtuk: cellulóz szigetelés.

Ha valakit érdekel a dolog, akkor írjon, vagy nézze meg a honlapunkat, mivel sok-sok hasznos dolog van rajta, a kétségek eloszlatása végett.

Egyébként árban nem jön ki többe a cellulóz, mint a hagyományos, és sokkal hamarabb elkészül. Utólagosan is könnyebb vele dolgozni. Kivitelezőknek is szívesen vállalunk munkát, persze csak korrekt feltételek mellett.

WebOldal: Papír szigetelés - Cellulóz szigetelés - Befújt szigetelés - Utólagos szigetelés - Födém szigetelés - Tet?tér szigetelés - Kezd?lap

Üdv. Laci
cellulaci nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-01-31, 19:39   #2 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Cellulóz szigetelés tetőre, tetőtérre, födémre

Hát kihagytad a szavazási listából a kőzetgyapotot és az üveggyapotot, igy nem tudtam szavazni. Mivel nekünk Isover üveggyapot van arra szavaztam volna, bár nem azért mert tudom hogy az a legjobb....

Az biztos hogy az üveggyapot nem a legegészségesebb tetőszigetelő anyag mégis mi azt választottok, mivel kéznél volt a barkácsáruházban. Meg sem fordult volna a fejemben a cellulóz, mivel azt sem tudtam eddig hogy van ilyen (erre való ez a fórum ).

Amúgy ez a termék kapható is valahol? Ha igen miért nem reklámozzák?
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-01-31, 20:33   #3 (permalink)
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Cellulóz szigetelés tetőre, tetőtérre, födémre

Szia Laci!
sbs-hez hasonlóan, szavazás helyett én is egy kis kritikát fogalmaznék meg. A bemutatkozásodból, feltételezhető, hogy a szavazás a hőszigetelésekre vonatkozik, de nem zárom ki a hangszigetelést sem.
Ez alapján viszont a listából én is hiányolom elsősorban a szálas szigetelőket (kőzetgyapot, üveggyapot), de sok egyéb is létezik. pl: PUR, PIR, parafa, farost, kenderrost ...
Másrészt én a szigetelőanyag helye szerint is megkülönböztetném: tető, födém, járható, vakolható, álmennyezeti, homlokzat burkolat mögötti, ...
Egyébként a hagyományos szigetelők közül én a szálas anyagok pártján állok.
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-02-01, 11:45   #4 (permalink)
Új tag
 
cellulaci avatarja
 
Csatlakozott: 12-01-30
Hely: Nagykovácsi
Összes hozzászólás: 6
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
cellulaci Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Cellulóz szigetelés tetőre, tetőtérre, födémre

Sziasztok.

Bocsánat, kicsit hebehurgyán állítottam össze a szavazást, mert egy picit sietnem kellett egy munka miatt, de jogos az észrevétel.

Ha megnézitek az oldalamon a képeket, láthatjátok, hogy többféle variáció is megoldható, csak egy kis fantázia kérdése.

Egyébként a szigetelést mi forgalmazzuk, és be is dolgozzuk, igény szerint helyszínre megyünk Budapesten és környékén, és ajánlatot is adunk "terepszemle" után.

A szálas és műanyag alapú (hagyományos) hőszigetelő anyagok vs. cellulóz szigeteléssel kapcsolatban egy kis szösszenet, szintén szigetelés, de ablakozás:

- Az egyik barátom megrendelője mindenáron fa (hagyományos) nyílászáróra szerette volna kicseréltetni meglévő gerébtokos ablakait, "milyenszépisezazújfestettfaablak" felkiáltással. Amikor elkészült az ajánlata festett fára, valamint kasírozott fautánzatú műanyag ablakra, és megnézte mindkettőt a bemutatóterembe, nagy nehezen döntött csak a korszerűbb műanyag mellett. Ma már bárki kérdezi, mindenkinek ajánlja a műanyag ablakokat.

Ezt csak azért írtam le, mert a cellulóznak is van nagyonsok előnye a műanyag alapú és a szálas hőszigetelőkkel szemben, csak sokan még félnek tőle, mert nem ismerik a tulajdonságait.

Egyébként bővebb felvilágosításért a Papír szigetelés - Cellulóz szigetelés - Befújt szigetelés - Utólagos szigetelés - Födém szigetelés - Tet?tér szigetelés - Kezd?lap oldal Kapcsolat menüpontban található telefonszámon keressetek, személyesen válaszolok a kérdésekre (nem tudom, itt lehet-e telefonszámot megadni).

Üdv.
cellulaci nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
cellulóz, födém, hőszigetelés, szigetelés, tetőtér


Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 01:23 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum