Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Érdekességek és minden egyéb > Építőipari segítség és felajánlás !!!

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-11-03, 09:43   #1 (permalink)
Bölcs
 
Zsuzsa avatarja
 
Csatlakozott: 10-12-10
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 979
Kiosztott köszönetek: 10
Begyũjtött 133 köszönetet 123 hozzászólással
Zsuzsa Vannak jó hozzászólásaiZsuzsa Vannak jó hozzászólásai
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zsuzsa részére
Alapbeállítás Kis segítség, Békés megyében

Szeretlek Dél-Békésszerdán..A vak fiatalembert, Jánost, sokan ismerik Orosházán. Az ő kérését tesszük most közzé. Aki tud, kérjük, segítsen.
"Hack János vagyok, Orosházán élek, Békés megyében.
Én egy vak fiatalember vagyok és ketten lakunk a vakvezető kutyusommal egy kis parasztházban, ami jelenleg is felújítás alatt van, mert sajnos nem volt bent a víz az ingatlanban, de azt már megcsináltattam nagy nehezen.
Jelenleg ott ta...rtok, hogy nincsen fürdőszobám, mert még nincsen kialakítva, de az anyag egy része már meg van, nagyon nagy szükség lenne nekem a fürdőszobára, mert így vakon nem igazán jó melegíteni a vizet kályhán vagy gáztűzhelyen.
Ha valakinek esetleg elfekvőben lenne a fürdőszoba kialakításához szükséges dolgai, akkor az nagyon jó lenne. Nagyon nagy hasznát venném.
Például, bontott kisméretű tisztított tégla, tusolóhoz csaptelep zuhanyrózsával együtt, és nagyon nagy szükségem lenne egy működő villanybojlerre, amit nem felújítani kell, hanem lehet használni vagy 50 literes vagy 80 literes, mert csak így tudnám a meleg vizet előállítani, illetve mosogató fölé tehető falra szerelhető vízmelegítő, hogy ne kelljen mindig vizet melegíteni a mosogatáshoz, hanem a meleg víz a csapból is folyjon.
Továbbá ha valahol még lenne homok vagy sóder, vagy cement, azt is köszönettel fogadnám.
Ha valahol esetleg lenne tüzelő anyag (akár csak nagyon kis tételben), akkor annak nagy hasznát tudnám venni, mert sajnos kályhával tüzelek. Van egy kandalló, és abban tudok majd a télen tüzelni, tehát tüzelőanyag is nagyon jól jönne.
Nagyon nehéz egyedül így vakon élni és mindent magamnak megoldani ezért fordultam a csoporthoz.
Bármilyen nemű segítséget elfogadok, akár élelmiszer vagy tulajdonképpen bárminek nagyon nagy hasznát tudnám venni.
Legfeljebb postaköltséget tudok állni.
Nagyon kérném a csoportot vagy azt, aki olvassa ezt a levelet, hogy ne a csoportba írjon mert nagyon nehezen tudom elolvasni hanem inkább magánban írjon a hackjani@gmail.com email címre vagy keressen mobilon a 0670 60 22 520
Tudom, hogy sok mindent kérek, illetve sok mindenre lenne szükségem, de ha önök között/köztetek van olyan, akinek csak egy is van feleslegben a felsoroltak közül, akkor már az nagyon nagy segítség nekem.
Bárki felveheti velem a kapcsolatot, és akár eljöhet és megnézheti, hogy valós dolgokat állítok.
Várom segítő támogatásukat!
Köszönöm!
Tisztelettel: János."
__________________
A könnyező házigomba, a lakóépületek legveszélyesebb károsítója!!
Az Építkezés Fórum Igazságügyi faanyagvédelmi szakértője: Holyop Zsuzsa, 06-70-366-60-18
faanyagvédelmi szakértés, kivitelezés, szaktanácsadás
Zsuzsa nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 00:11 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum