Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Üzleti negyed > Építőanyag lelőhelyek

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-10-02, 16:50   #1 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás Geberit

Ajánlom figyelmetekbe a Geberit termékeket. Mosdok Wc és minden mi épületgépészet. Valamint szelözés.
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-10-02, 23:13   #2 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Geberit

És mi alapján ajánlod? vettél valamit ami jó?
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-10-03, 09:44   #3 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Geberit

A wc öblítő berendezéseikhez volt szerencsém. El hiheted megéri. De több tipust is tudnék ajánlani de ott nagyon kevés a saját tapasztalat inkább másoktól hallom. És sürün láttogatom a gyártok honlapjaít is.
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-10-04, 12:34   #4 (permalink)
Törzsvendég
 
Csatlakozott: 11-03-03
Összes hozzászólás: 105
Kiosztott köszönetek: 18
Begyũjtött 16 köszönetet 15 hozzászólással
djarni Vannak jó hozzászólásaidjarni Vannak jó hozzászólásai
Alapbeállítás re: Geberit

Nos, a Geberit az egyik legnagyobb szaniter gyártó, és ha jól tudom Cseh.

Amikor le kellett cserélnem a wc tartályt, akkor azért döntöttem mellette, mert szinte mindenhol az ő termékeivel találkozom. Ebből arra következtetek, hogy jónak kell lenni, ismert és könnyen beszerezhető.

Egy átlagos tartályt vettem 8-10 ezer Ft környékén, már nem tudom. Korábban is geberit tartály volt, melynek a nyomogómja eltört, továbbá nem mindig indult el a vízfeltöltése. Jobbnak láttam, ha kompletten veszem meg, mintha a belsejért cserélem ki, mert az árkülönbség elenyésző és legalább van egy szép új fehér tartály.

Na már most, az új tartállyal új lukat kellett fúrnom a falba, mert nem ugyanott volt a rögzítése, mint a korábbinál, ami szintén geberit. Továbbá a lefolyó cső - ami a wc-be illeszkedik - a tartály felöli részén (alul) szivárgott. Pedig a nyomás ugyebár csak akkora, amennyi víz van a tartályban, semmi több.

Ez egy egyszerű tőmítő pasztával tudtam orvosolni. Van ez a szürke gyurma szerű cucc, azt tettem oda, majd úgy csavartam rá a műanyagot, így a tömítés jó lett, a víz csöpögés, folyás megszűnt.

Ezek voltak a negatívok. kb. 1 éve szereltem fel, azóta semmi gond nincsen a tartállyal, tökéletesen működik, szép fehér még mindig. Továbbá a garancia is kecsegtető, mert 6 évet ad rá a gyártó. Ebből az következik, hogy eddig a rendeltetés szerű használat mellett hibátlanul működnie kell, különben mire fel kockáztatna meg ennyi garanciát. Egy 10 ezer Ft-os költségnél pedig a 6 év teljesen rendben van. Ha valakit zavarja a benne lerakódott vízkő és nem akarja kipucolni, meg szép újat akar megint, az 6 évente olcsón simán cserélheti.

Üdv.: Arni
djarni nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2012-10-05)
Régi 2012-10-04, 14:10   #5 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Geberit

A szerelés terén is dolgoznak már. Már van olyan termékük ami bármilyen lefolyó vezetékre alkalmazható. Én javasolnám,hogy az itt leirtakat továbisd nekik biztos vagyok,hogy megköszönik véleményed és a következő termékeknél ezt is figyelembe veszik.- Mondjuk olyan közintézményben ahol szem elött tartják a minöséget a Geberit termékeít használják. Én nekem mondjuk a nyomogombal gyült meg a bajom. Tipikus hiba benyomod az ürítő gombot a falon és utána benragad. És a víz folyik tovább. Ezt mondjuk orvosolandó kis pengével kipucolom a gomb körül a sok koszt. És lönn máér müködik is. De ez általános hiba minden wc tartálynál mert a müanyag gombot ki hogy nyomja le.
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
gerebit, szaniter

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 16:33 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum