Építkezés Fórum

Építkezés Fórum (http://epitkezes.forum.hu/)
-   Építőanyag lelőhelyek (http://epitkezes.forum.hu/epitoanyag-lelohelyek/)
-   -   Építőanyag-kereskedelem (Komárom Esztergom megye) (http://epitkezes.forum.hu/epitoanyag-lelohelyek/287-epitoanyag-kereskedelem-komarom-esztergom-megye.html)

TMónika 2010-10-28 12:38

Építőanyag-kereskedelem (Komárom Esztergom megye)
 
A Tagscherer építőanyag-kereskedelem Leányváron található, ahol szakképzett értékesítők segítenek nektek megkönnyíteni az anyagok közötti választást, illetve árkalkulációt készítenek.

A hagyományos építőanyagok mindegyike megtalálható a kereskedésben:
Tégla, hőszigetelő rendszer, cserép...
(Weber Terranova, Wienerberger, Ytong, Leier, Bramac, Tondach, Mediterrán, Creaton, Austrotherm, Nikecell, Rockwool, Schiedel)

Ha szakmai tanácsra lenne szükségetek: 06-33-509-985, vagy info@terranovavakolat.hu

Honlap:Terranova vakolat

Gábor 2010-10-28 12:49

re: Építőanyag-kereskedelem (Komárom Esztergom megye)
 
Helló Mónika! Engem érdekelne a dolog, Esztergomban fel is kereshetitek a helyi alvállalkozóm. Ha ez megvan, akkor pedig felvennénk a termékeiteket a webáruházunkba és ha helyileg jó nektek a kiszállítás, akkor rendezhetitek ti megfelelő jutalékért.

A terranova termékeket régebben használtuk a homlokzati munkáink során, megvoltunk vele elégedve. Most pár napja egy pesti ismerősömnél voltatok bent és ott engem is ajánlottak neki. Bevallom, hogy én azóta nem tettem semmit sem az ügy érdekében, de ha veled beszélgethetek erről, akkor semmi akadálya az együttműködésnek! álam minden alapja a jó ár és a színvonalas minőség!

sbs 2010-10-28 18:22

re: Építőanyag-kereskedelem (Komárom Esztergom megye)
 
Szia Mónika,

Látom nálatok is van minden mint egy rendes tüzépen. Viszont ahogy elnéztem az oldalatokat a Terranovára ki vagytok élezve rendesen. Ez azt jelenti hogy olcsóbban is lehet nálatok megvenni mint máshol? Szerintem ez sokakat érdekelne.

TMónika 2010-11-02 10:52

re: Építőanyag-kereskedelem (Komárom Esztergom megye)
 
Idézet:

Gábor eredeti hozzászólása (Hozzászólás: 1940)
Helló Mónika! Engem érdekelne a dolog, Esztergomban fel is kereshetitek a helyi alvállalkozóm. Ha ez megvan, akkor pedig felvennénk a termékeiteket a webáruházunkba és ha helyileg jó nektek a kiszállítás, akkor rendezhetitek ti megfelelő jutalékért.

A terranova termékeket régebben használtuk a homlokzati munkáink során, megvoltunk vele elégedve. Most pár napja egy pesti ismerősömnél voltatok bent és ott engem is ajánlottak neki. Bevallom, hogy én azóta nem tettem semmit sem az ügy érdekében, de ha veled beszélgethetek erről, akkor semmi akadálya az együttműködésnek! álam minden alapja a jó ár és a színvonalas minőség!

Szia Gábor!
Elnézést, hogy csak most válaszolok! Természetesen szívesen felvesszük a kapcsolatot a helyi kiviteleződdel, ha megadnál egy elérhetőséget!?
Örülök, hogy meg voltatok elégedve a termékekkel, a Weber Terranovánál nagy hangsúlyt fektetnek a minőségre, nem engednek ebből, csak azért, hogy a piaci ár alatt lehessen értékesíteni a rendszereket!
A honlapodon található telefonszámon el tudlak érni téged? Ha nem, akkor kérlek az info@terranovavakolat.hu címre küld el az elérhetőségedet, hogy fel tudjuk venni a kapcsolatot egymással!

TMónika 2010-11-02 11:04

re: Építőanyag-kereskedelem (Komárom Esztergom megye)
 
Idézet:

sbs eredeti hozzászólása (Hozzászólás: 1944)
Szia Mónika,

Látom nálatok is van minden mint egy rendes tüzépen. Viszont ahogy elnéztem az oldalatokat a Terranovára ki vagytok élezve rendesen. Ez azt jelenti hogy olcsóbban is lehet nálatok megvenni mint máshol? Szerintem ez sokakat érdekelne.

Szia!
Igen jól látod, mi kizárólag a Weber Terranova termékeit forgalmazzuk, így valóban olcsóbban lehet megvásárolni az egész termékskálát, mint más kereskedésekben. Természetesen a téglákat, térköveket, cserepeket is kedvező áron kínáljuk, akár raktárkészletről is! Ezen belül a hőszigetelő rendszerekre tudjuk adni a legkedvezőbb árat! Szolgáltatásként ehhez a rendszerhez a szállítás díjmentes (100.000 Ft felett).

Gábor 2010-11-03 18:17

re: Építőanyag-kereskedelem (Komárom Esztergom megye)
 
Persze eltudsz érni, bocsi, de eléggé elhavazott napjaim voltak és msot értem ide a fórumhoz! Szerintem hívj fel és megbeszéljük! 20/3122433


A pontos idő 22:06 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum