Építkezés Fórum

Építkezés Fórum (http://epitkezes.forum.hu/)
-   Építőanyag lelőhelyek (http://epitkezes.forum.hu/epitoanyag-lelohelyek/)
-   -   "MONTEL" samott béléscsöves kémények (http://epitkezes.forum.hu/epitoanyag-lelohelyek/127-quotmontelquot-samott-belescsoves-kemenyek.html)

johnnybegood 2010-06-07 06:40

"MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
A Montel samott béléscsöves kémény ÉMI ill. CE minősítéssel rendelkező termék, korrekt áron. Alkalmas szilárd, gáz és olajtüzelésű fűtőberendezések égéstermékének elvezetésére. A gyakorlatban leginkább új építésű házaknál alkalmazzák kályha, kandalló, kazán és cserépkályha bekötésekhez. Természetesen régi, állagromlott kémények helyére is beépíthető. Légszigetelésű kémény. Az egyik legjobb hőszigetelő anyag a levegő, ha nem cirkulál.
Weboldal, elérhetőség: KÉMÉNYKER KFT. tüzeléstechnikai szaküzlet Debrecen, P-D R samott kéménybéléscső rendszer
Szaktanácsadás!

sbs 2010-06-17 21:58

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
Milyen gyártmány ez a MONTEL kémény?

johnnybegood 2010-06-20 20:21

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
A Montel samott béléscsöve cseh gyártmány, a köpenyelem szerb, de ÉMI engedéllyel rendelkező, magyar forgalmazású termék.

sbs 2010-06-20 22:41

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
Nem tudom miért gondoltam, hogy ez egy olasz termék. Hát tévedtem... Ezek szerint ez egy nemzetközi kémény:)

johnnybegood 2011-06-02 20:09

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
A Montel samott béléscsöves kémény most már CE minősítéssel rendelkezik és kéményrendszerként forgalmazható. Ár-minőség arányában szerintem a legjobb választás.

sbs 2011-06-03 08:00

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
Hát ez nagyszerű, gratulálunk! Emlékszem még tavaly említettétek, hogy a MONTEL kémény nem kéményrendszer, ahogy én gondoltam és irtam a kéményes oldalon. Szóval most már ez is megvan.

Mellesleg ez a CE minősítés és az hogy kéményrendszerként kezelhető mit takar tulajdonképpen a vásárlók felé? Merthogy maga a kémény gondolom ugyanaz. Eddig nehezebb volt értékesíteni a CE hiánya miatt?

Zsuzsa 2011-07-01 11:10

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
Minap egyik ügyfelem védőkezelt cseréptartó léceket vásárolt, egyik fele kékeszöld volt, másikon szemmel láthatóan semmi nem volt.
1 köbm védőkezelése 6000 Ft, anyaggal és munkadíjjal.

Csak az anyagár 10 000 Ftalatt nem oldható meg!! A munkadíj hol marad? Szóval csak kész átverés az egész.

hakka0709 2012-12-08 08:52

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
Sziasztok,

Nekem is ilyen kéményem van, csak a kőműves eljátszotta valahova az ÉMI engedélyt, és most nagyon kellene a lakhatásihoz. Nem tudja valaki a számát? Az ÉMI honlapján nincs fenn Montelként...

Üdv

istvan62 2012-12-08 09:58

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
Szerintem próbálkozz a kereskedőnél, ahol vetted, vagy fordulj a forgalmazóhoz: Montel kémény - Elérhetőség (a montelkemeny.hu egyenlőre nem működik...)

sbs 2012-12-08 10:23

re: "MONTEL" samott béléscsöves kémények
 
Valóban, minden kereskedőnél kell lennie ÉMI engedélynek az általa forgalmazott termékekhez.

Minden esetre az említett oldalon un "Fert födémszerkezetet" is értékesítenek, ami viszont az érvénytelen ÉMI engedélyek között megtalálható: Érvénytelen Építőipari Műszaki Engedélyek

Erős csalódottságomnak adok helyet itt azonban ez EMI oldalával kapcsolatban. Szinte semmit nem találok rajta, elég komolytalannak tűnik így számomra :-(


A pontos idő 15:13 , a GMT +1 időzóna szerint.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum