Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Társalgó > Bemutatkozás
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-07-16, 20:57   #1 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Mosoly hyper, aki mindig hyperaktív

Sziasztok most néztem be a "bemutatkozás" topicba és én még nemis igazoltam itt le.
tehát a tisztességes nevem Papos Zsolt sok lábon élek de ami a végzettségeimet illeti cukrász vagyok majd késöbb könyűgépkezelői jogosítványra tettem szert(5tipusú targoncát vezethetek) tűzvédelmi szakképesítésem van(ez csak 4évig érvényes) b-c hivatásos jogsival rendelkezem (BÁF) és ezt a sok sok kínai adatot azért írtam le mert hogy kerül a cukrász ide? kérdést megelözzem, és mielött kiutaztam ausztráliába márciusban az Obi-nál dolgoztam mint szaniteres szakeladó, a szaniteres dolgokat ott és vizes mellett lestem, a kabin építésekben vagyok nagyon jóteljesítményű, (zuhanykabin)
nagyon szeretek a kivitelezésekkel foglalkozni, annó neki láttam lebontottam a tetőt lefoliáztam(kicsit drágább légző foliával) újra cserépléceztem, cserepeztem, begiszkartonoztam a csunya melegvizes csövezetékeket, burkoltam konyhát terveztem, mosdópultot alakítottam át, és sok sok apró dolgot készítettem még ami miatt úgyérzem itt a helyem, és sok jó tippet tudok adni, és kapni tölletek
elméletileg visszaigazolok az obiba nemsokára, sajnos a jelenlegi magyarországi helyzet miatt nem tudok tovább lépni a szakeladói(dokkmunkás) szintjén hiába a sok képzettség)
tehát üdv mindenkinek a fórumon.
hyper



(Photo by Hyper Copyright 2010....)
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-17, 13:29   #2 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

Ezúton hivatalos formában is légy üdvözölve, köztünk, azaz lehet hogy inkább mi vagyunk melletted.... :-)

Jópofa dolog ez a cukrász, én például pályaelhagyó csomagolástechnikus végzettségű vagyok. Volt idő mikor éjjel nappal házakat terveztem magamnak, mert az nagyon érdekelt, aztán.... upsz ez nem az én bemutatkozásom!

Szóval Örülünk neked Hyper, és látom, már a vesszőt is használod...

Amúgy meg ismerem ezt a hyperaktívságot.... a lányom is az (11). Ha felkel reggel elkezd beszélni és mozogni és ezt csak este fejezi be...
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-17, 20:20   #3 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

szia bocsi de én este is mozgok és beszélek a vessző, a helyesírás, sosem volt az erős oldalam de igyekszem azért, ez nekemis ciki ha nemértik amit írok, pedig nagyon komunikatív alkat vagyok
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-17, 21:22   #4 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

Te Hyperaktív örülök, hogy itt vagy a fórumon, mert sok hasznos kérdéssel bővült a fórum. Fontos, hogy dolgokra is választ kapjanak a látogatók, amelyek lehet, hogy egy általános ember számára kicsit nehéz, de egy szaki már tud neki segíteni! Avagy mostmár hivatalosan is légy üdvözölve. Várom, hogy a házad felújítását hamarosan képeken közöld, ha a fórumra pedig nem tudod feltenni, keres meg az elérhetőségeimen és felteszem a szerverünkre!
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-19, 21:10   #5 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

köszönöm Gábor, álltalában mindig úgy szoktam a képeket készíteni hogy elötte és utánna! szal lesz 1 jó adag sorozatom, épp most taáltam ki 1 tök jó ötletet a fürdőszobába, persze ha ez a helyiség maradna a fürdőszoba késöbb akkor tovább törném az agyam és nagyon sok infót szereztem most sak azzal h csekkoltam a youtubet, + sok sok képet néztem a gipszkartonozásról!
a lényeg hogy 1 ideiglenes és kulturáltabb állapoto akarok kihozni minimális költségvetésből, most tuti nem teszem fel az 5000ft/m2 csempét a falra jó lesz az 1400ft/m2 igaz nem dizájnos , meg nem olyan mint amilyet szeretnék, de tiszta új és sokkal kulturáltabb, nagyon nagyon sokat jelent 1 új csempézés és 4 évet kibir majd az új állapotában
szóval majd készülnek a képek és küldöm akkor neked a képeket
első a fürdő lesz és igazából a többi helyiség az csak átlesz festve mert hófehérre 2 helyiség kivételével mindent kimegszeltem tiszta oké de nagyon rideg a "minden fehér" szóval szerzek olcsó kikevert diszperzitet és amilyen színt kapok olyan lesz a hálószoba, előszoba, konyha, fürső, és sorolhatnám, tehát most csak 1 átmeneti és mégis kcisit kulturáltabb állapotot akarok teremteni és majd 4 év után mikor szerkezet erősítés/bontás lesz amjd akkor fogok keményebben belebujni az átalakításba, akkor új áram hálózat, szenyvíz,víz, gáz fűtés és a többit már ti is tudjátok
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 07:35   #6 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

Arra azért figyelmeztetlek, ha a fürdőt gipszkartonozod, akkor nagyon figyelj, a karton minőségére. Vannak külön a fürdőbe szánt gipszkartonok. A csempét ajánlom, hogy víztaszító fugával csináld meg. Vegyél belőle olyan színűt, amilyen a rendes fugád, pl Cimsec (ilyet vettem, full ugyanolyan). A fürdőben érdemes szilóval húzni a vizesebb részeket, a kád és a csempe találkozását, ilyesmi...
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 21:39   #7 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

nemsok mit kel kartonozni és olyan minimális pára és viznek lesz kitéve az a felület amit kartonozok hogy nem hiszem, hogy emiatt impregnált kartot veszek
pl a kád meletti falra akarok 1 kis kiugró peremet készíteni kartonból amit majd lecsempézek hogy ide is lehessen pakolni, ez a fuga amit említettél drágább, és én ugy tudom hogy nemér semmitse , nemkülönb mint a sima fuga csempés sráccal beszélgettem, és a víz igyis úgyis helyet talál magának még ha a legdrágábbat veszem akkoris, a fűrdő nem itt lesz ez csak 1 átmeneti állapot majd 4 év múlva kicsit extrább fürdőt tervezek, most ez csak amiatt hogy 4 évig igényesebb körülmények között éljünk, majd utánna lehet bohóckodni , és flancolni
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-21, 07:11   #8 (permalink)
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

Nem tartom valószínűnek, hogy a normál gipszkarton 4 évet kibírjon fürdőben.
istvan62 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-21, 11:21   #9 (permalink)
Törzsvendég
 
hyper avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-20
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 358
Kiosztott köszönetek: 33
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
hyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útjánhyper Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

milyen elváltozásai lehetnek?
felpuffad? esetleg ledobálja a csempéket magáról?
amit tudni kell hogy az öszes kis gipszkartonos felület csempézve lesz és csak egyettlen 1 felület lesz amit esetleg lecsapunk vagy találkozik a párával gőzzel közvetlen, és az az amit a kád mellé kartonból építek kis peremet hogy a tusfürdőnek samponnak több pakolási funkciója legyen
enyi de ezis teljesen csempézett lesz és fugázott
de nemhiszem hogy drágább fugát feszek bár ha minimális az ár különbség akkor megveszem a vízlepergető.. fugát és kartont
hyper nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-25, 08:24   #10 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: hyper, aki mindig hyperaktív

Hello! Persze, hogy nem örök életű a sziló! De nem tudsz mit tenni, a sima fugát meg kimossa a víz! Ez a kinyomós sziló! Nem mondok hülyeséget, mivel itt pár nap alatt megszületett az eredménye a rossz anyagmegválasztásnak! Volt egy pár vihar a környékünkön és a kinti csempében a fugán látszik a megmosás. Bár elég kemény vihar volt, de tényleg így van. Nem vészes a dolog, meg jól meg kell nézni a csempét, hogy észrevedd.

Nekünk ytong-ból vannak a fürdő elemei! Ajánlom figyelmedbe, ha gipszkartont már nem akarsz. A gipszkartonnál, meg ha mégis az lesz, csak vízállót!
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol


Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 16:51 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum