Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Társalgó > Általános beszélgetés
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-06-15, 20:57   #1 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Jó ha tudod! Tiszteséges komoly szakemberek akik nem a levegöbe beszélnek!

Na tisztelt Fórum!
Fejembe vettem,hogy akikel itt nap mint nap beszélgetek a forumon és kommunikálok barátias hangulatban személyesen felkeresem öket. Itt leirom tapasztalaimat! Fő szenpontok ami alapján választok!
Legelöször is az illető sok témához hozzászól. A fogalmazási stilusa megtetszik. A mondataiból érzödik hogy nem csak melegedni járt iskolába. Nem veri a melét mert ő ilyen meg olyan szakember. Úgy válaszol és segít az embereknek önzetlenül,hogy ne sértse meg és konyhanyelven elmagyaráza a dolgokat. Elöbb utobb eljutok mindenkihez megigérem. Sokan vannak a forumon de csak regisztrálva. Van egy kis mag aki sokat szokt itt lenni. Ezeket az embereket kikről irok szivesen beengedném a lakásomba hogy munkályukal örömet szerezenek a megrendelönek. No persze a rendes árat megkérik ők is de tiszteségesen elvégzik amít kérnek tölük.

Na első látogatásom Zsuzsánál volt. Ha minden igaz egy korai tavaszi napon. Épp lekéstem a buszt sikeresen és el is aludtam de megvárt és türelmes volt. Mikor megérkeztem nagyon szivesen fogadot. Nagyon sokat beszélgetünk miért került és hogy ere a pályára ahol most van miért is ennek tanult aminek fanyagszakértönek. Nagyon kedves udvarias volt és jó homural megálva. beszélgetünk szakmáról forumról és tényleg csak jót tudok róla mondani. Úgyhogy mégegyszer köszönöm neki a vendéglátást és remélem jól érzi magát.

Következő alkalomal István62 kerestem fel. Egy rövid e-mailes egyeztetés után megbeszéltük az idöpontot az irodájában találkoztunk. Amít egy kicsit nehézkesen találtam meg mert el van dugva az utca nagyon Itt is már a bemutatkozásnál egy szinpatikus úriemberhez volt szerencsém. Miután végig kalauzolt irodáján megmutatot néhány éppen kéászülő tervét. Eközben kelmesen elbeszlgetünk arról.hogy ő hogy került a pályára hogy végezte az egyetmet stb. Valamint itt is a szakma volt inkább a legföbb téma. De megérte mert ismételten megismertem egy jó szakembert. És szintén köszönöm a szives vendéglátást remélhetöleg valamikor csak megismételjük.

A héten jártam harmadik beszélgetőpartneremnél Watocsaknál! Itt is az idöpont egyzeztetés hamar ment eletronikus uton. Igaz egy kicsit nehézkesen találtam emg az irodjáját mert rossz irányba indultam a vilamosal Velem mindig történik valami. De megtaláltam és itt is az első benyomás már szinpatikus volt. Bementünk az irodába és leültünk. Igaz én nehezen tudtam elöször megszolalni de Watocsak hamar meg találta a beszélgetés menetét. Ő vele is beszélgetünk szakmáról hogy került a páylára hogy indult el a pályán mi minden kell egy szakmebernek. Ez a látogatás sajnos rövidre sikeredet nagyon mert éppen gép problámát probáltak neki orvosolni. De bizom benne hogy valamikor ismételten ösze hozhatunk vele is egy újabb találkozot.

Na ennyit igy elöjároban. Ezt a rovatott folymatosan bövítem ahogy idöm engedi. Mind hármolyuknál maximálisan családias volt a légkör és nem volt feszült senki. Nyugodtan tudtam velük beszélni bármiről. nagyon jó humoroknál fogva izgalmasá és érdekesé teték hamar a társalgásokat. Barátias hangvételük pedig szerintem egy tender elnyeresénél sokat számít. A családról is nagyon komolyan lehet velük beszlgetni és ha van jó tanácsuk segítenek legalább azzal.

A következő jelöltjeimet keresem és igyekszem felveni a kapcsolatot mindenkivel. Ellöbb utobb mindnekire sor kerül. Akiknél eddig voltam nagyon jó barátok lettünk És ez fontos dolog. Senki nem marad ki csak vannak akik vidéken laknak ha pesten járnak szivesen felkeresném öket is. Mégegyszer köszönöm nekik a szivélyes fogadtatást és a vewndéglátást.
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-06-16, 07:52   #2 (permalink)
Bölcs
 
Zsuzsa avatarja
 
Csatlakozott: 10-12-10
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 979
Kiosztott köszönetek: 10
Begyũjtött 133 köszönetet 123 hozzászólással
Zsuzsa Vannak jó hozzászólásaiZsuzsa Vannak jó hozzászólásai
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zsuzsa részére
Alapbeállítás re: Tiszteséges komoly szakemberek akik nem a levegöbe beszélnek!

Kedves Krisztián!

Köszönöm a baráti szavaidat.Annyit tennék hozzá, hogy Krisztián komoly segítséget nyújtott, lemetszette a gyümölcsfákat.Kisebb erdőrevaló gyally került le.Majdnem felgyújtottuk magunkat, mert avarégetés közben feltámadt a szél....aztán ezen a helyzeten is urrá lettünk.Beüzemeltük a nyomós kutat, igaz a szivattyúvel nem boldogultunk.Azóta sem.
Locsolni nem tudok a kertben, ez annyiban nyilvánul meg, hogy szalmaszerű a füvem.Igaz, hogy a szomszéd füve mindig zöldebb.
Valóban van cseresznye és meggy fám, amit egyik hét szombaton kezdtünk leszedni, a testvérem segített, és nagyon éretlen savanyú volt, 4 nappal később meg félig rohadó, túlérett állapotban találtam.
Hiába a mezőgazdasági gazdálkodás egész embert igényel, hajnaltól napnyugtáig, jó időben jó helyen, éppen ott kéne lenni.Ha ez nem jön össze leesik a gyümölcs, madarak martaléka lesz.Volt olyan év, hogy 1 darabot nem tudtam leszedni, mert elkéstem vele.
Remélem az alma és körte terméssel vendégül tudlak látni, ez szeptemberben esedékes. Mégegyszer köszönöm nemes és önzetlen segítségedet.
__________________
A könnyező házigomba, a lakóépületek legveszélyesebb károsítója!!
Az Építkezés Fórum Igazságügyi faanyagvédelmi szakértője: Holyop Zsuzsa, 06-70-366-60-18
faanyagvédelmi szakértés, kivitelezés, szaktanácsadás
Zsuzsa nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2012-06-16, 09:52   #3 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Tiszteséges komoly szakemberek akik nem a levegöbe beszélnek!

Kedves zsuzsa!
Köszönöm szavaidat és a meghivást. Nagyon jól esik,hogy tudtam neked segíteni. Lassan rendbe rakom a gépet mert álandoan van vele valami. Hát a szomszéd is mit rikácsolt emlékszel? Hát megmondom öszintén neked gyümölcsfám sose volt. Az idöjárás viszontagságai amint olvasom soraidból nem viselte meg a kertet ennek örülök. Tudod a hirtelen fagy. Viszont a szivatyuval futunk még egy kört majd ha lesz idöd rá. Mert nem hiszem el,hogy nem tudjuk elindítani. Ahol most dolgozom ott is és több ismerösöm is egyhangzoan azt mondta érdemes meg amít te is javasoltál vizzet önteni hogy tudjon spricelni a berendezés. Mivel beált a jó idő gondolkozom rajta,hogy mi lenne ha kimeszelnénk a házat? Rendbe hozzuk egy kicsit. Mi a véleményed?
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol


Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 04:45 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum