Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Társalgó > Általános beszélgetés

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-10-11, 18:08   #1 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás Gázpityu ujabb ajánlása! :)

Üdvözletem mindenkinek!

Jelentem élek és vagyok!

Nem rég történt,hogy becsapot a vilám mihozánk és vitt amit talált. Közte a fütésünket szolgáló kombicirkot és a számítogépet mosogépet. A gyerekek megijedtek mikor elöjött a csilagok háboruja. A gyerekek megijedtek a nagy elkezdet félrebeszélni. Én meg inkább nem is mondom milyen voltam a kocsis az ugató egér hozzám képest. Elöször telefonáltam gázügyben hátha kis hiba van csak. De mint utobb kiderült paneles. Ez nekem hogy megálapitsák elég sok pénzembe került ja és még továbbiba volna a panel javítás.

Elöször megprobáltam Gázpityut értesíteni de a telefon nem válaszolt. Aztán mikor találkoztam vele megértetem hogy miért ő beszél rola ha szeretne. Addig gyakoroltam a teknöbe fürdést.

Aztán végre sikerült vele beszélnem. Hamar ki is jött átvizsgálta a készüléket. Sajnos a hiba panel. Tuláramot kapott. Megálapodtunk,hogy megoldja valahogy. Nos jelentem a megoldás sikeres. Igaz még nem folyik a friss melegviz de idő kérdése. Az anyagi részét mostanra szedtük össze.

Bár mivel albérlet igy kicsit nehezebb mert a föbérlő csak a markát tartja. Úgyhogy erösen gondolkodunk mi legyen. De azt tudom ha lett volna akkor anyagi erőforásom szabad akkor kb. három négy nap max és végre nem kell vizet melegitenem. Én csak ajánlani tudom őt mert 6-8 szerelöt hivtam végig és nem foglakoznak velem mert nem ismerik a tipust.

Én köszönöm Gázpityunak a közremüködést abban,hogy nemsokára lesz forro vizem.

És hogy hadd örüljek már a szomszéd is átjött szolni hogy hulik a tető. És megint az én zsebem bánja. István62 azért nem jeleztem visza mert a mai napig nem tudom mennyit kell böjtölnöm itt ahol most vagyok. Ennyi moxskos szomszédal kiknek nem volt gyerekük soha és nem fogják fel milyen mikor a gyerek önfeledten játszik. De nem adom fel mert a kis pötömök tartják bennem a lelket. És azok akik itt a forumon találhatok. Kevés barátom akad de én annyi segitséget kaptam már itt hogy leirni nem tudom Köszönöm!
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2014-11-08, 07:48   #2 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-11-07
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Sard Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Gázpityu ujabb ajánlása! :)

Szia!
Meg tudnád adni magánban Gázpityu elérhetőségét?
Sard nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2014-11-11, 11:26   #3 (permalink)
Bölcs
 
Csatlakozott: 11-11-12
Összes hozzászólás: 694
Kiosztott köszönetek: 62
Begyũjtött 46 köszönetet 44 hozzászólással
krisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útjánkrisz1986 Megindult a hírnév útján
Alapbeállítás re: Gázpityu ujabb ajánlása! :)

Szia igen meg van valahol. Megkeresem
krisz1986 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 12:31 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum