Építkezés Fórum   Hofstadter Tüzép Schiedel és Leier kémények - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Szaniter - Hofstadter Építoanyag Centrum Kft. Nyílászárók - Hofstadter Kft. Beltéri ajtók - Áron Ház Kft. Mixerbeton - HODA Beton Kft. Lájkolj a Facebookon! Kövess a twitteren!

Vissza   Építkezés Fórum > Társalgó > Általános beszélgetés
Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-05-29, 19:02   #1 (permalink)
Támogató
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 125
Kiosztott köszönetek: 30
Begyũjtött 19 köszönetet 17 hozzászólással
Isutam Már kezd közkedvelt lenniIsutam Már kezd közkedvelt lenniIsutam Már kezd közkedvelt lenniIsutam Már kezd közkedvelt lenni
Alapbeállítás Új tagoknak

Figyelem egy ideje a regisztrált új tagokat.
Rátaláltak a fórumra, (tetszett, nem tetszett) regisztráltak.

Amit nem értek, az az, hogy miért nem produkáltak egyetlen hozzászólást sem.
Bátorság elvtársak

Ha bemutatkozásként írsz az érdeklődési körödről, biztosan indít valaki olyan topicot, amihez hozzá tudsz adni olyan infót, ami mindenki hasznára lehet.
__________________
Napi cikkek, napi hírek
Isutam nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-05-30, 00:12   #2 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Új tagoknak

Én Isutam próbálkozok, de két három napot csak állok. Folyamatosan melózok a honlapomon. Már most megnézheted, de már reggel nyolctól melózok és még mindig itt ülök. Majd már csak reggel fogok dolgozni, de jelenleg is a képekre rakok céges cimkét. Alig várom, hogy kész legyek vele, nem akarom így ilyen kinézetben és állapotban a nagyközönség elé rakni. Két három héten belül indul a helyi médiában a kampányunk és fontos a jó kinézet, megfelelő seozás és teljesen körbelinkelt tartalom. Azért el is akarok majd adni valamit.

Azt írtad, hogy szeretnéd, ha beszélgetnénk. A munkám a hobbim, szeretek honlapokat szerkeszteni, főleg, ha a saját cégeméről van szó. Nem vagyok benne nagyon, de a marketinget és a munkavállalásokat én rendezem.
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-05-30, 07:36   #3 (permalink)
Fórumtag
 
Csatlakozott: 10-05-06
Összes hozzászólás: 23
Kiosztott köszönetek: 1
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
TakácsG Vannak jó hozzászólásaiTakácsG Vannak jó hozzászólásai
Alapbeállítás re: Új tagoknak

Szerintem mindenkinek tettszik. Mi az ami ne tettszene benne?
Úgy gondolom, mivel új a fórum és kevés a másokat is érdeklő téma, azért nem szólnak még hozzá.
TakácsG nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-05-30, 07:58   #4 (permalink)
sbs
Könyörtelen tereprendező :-)
 
sbs avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-03
Hely: Tárnok-Budapest
Összes hozzászólás: 1.594
Kiosztott köszönetek: 542
Begyũjtött 191 köszönetet 170 hozzászólással
sbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtagsbs Rendkívül híres fórumtag
Alapbeállítás re: Új tagoknak

Nem kell ezt a dolgot erőltetni. Sokan még csak most tanulnak fórumozni.
Amúgy nem tudom megfigyeltétek-e az INFORMÁCIÓSZERZÉSI forrásokat, ha valami után érdeklődsz, és pl kifejezetten vásárlás előtt vagy.

Rákeresel egy témára vásárlás előtt, bármi is legyen az, és végigolvasod a fórumokat, másoknak mi erről a véleménye. Bár néhány esetben ez is sántít (gondolok akár egy webáruház, termékek, hozzászólása oldalán), mivel több esetben magok a fórumozók "tolják" a termékeiket, azonban ha utána nézel több fórumon is, biztosan kialakul a végső kép.
__________________
Az építkezés egy nagy kaland!
Olasz kémények képgalériája 2012: www.kemenyek.info
sbs nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-05-30, 12:37   #5 (permalink)
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Új tagoknak

Hát nem tudom, sztem ez attól függ, hogy milyen témában. Szerintem, ha nagyobb értékű valami, akkor keres rá inkább az ember, de én sosem hozzászólásokból. Mondom az irányelveim:

Ha mobilt veszek, akkor Mobilaréna, Bár most I-Phone vásárlás előtt vagyok és jó lenne valakitől tanácsot kérni. Régen volt egy oldal, ma is létezik (telefonguru a neve) és ott elég sok telefonomtól tudtam megválni és sok frissítési meg egyéb tanácsokat kaptam az aktuális témában. Bár az ilyen hozzászólós téma volt, de 3-4 ezer hozzászólás is volt egy telóhoz, amelyből sok infót szűrtem le.
Ha notit, vagy pc alkatrész veszek, akkor prohardver. Szerintem ők megbízható forrás és pártatlanok (prohardver és mobilarena).

Ha autót veszek, akkor autótulajdonosok véleményét szoktam már kikérdezni a végső döntési részben. De még amikor nézegetek egy autót és pár dolgot akarok tudni, akkor elsőnek totalcar népítélet, amely csalóka lehet. Miért? Mert csak azok írnak, akik vagy nagyon szeretik, vagy utálják az autójukat.

Pl volt nekem régen egy erotika webshopom Ilyen boltja a kőművesnek mi? Na komolyra véve a szót, szerintem itt a közönség inkább úgy választott, hogy ami szem szájnak ingere. Vagyis meglátott egy szép ruhát, elképzelte benne az asszonyt és ha jó volt az összehatás, akkor kosárba. Ha nem, akkor pedig böngészett tovább.

Építőiparral pedig van egy nagy gond. Szép, hogy van egy fórum, de olyan igazi oldal, amely olyan lenne, mint a mobilaréna, vagy éppen a totalcar, sajnos nincs. De igazából ha lenne, akkor is csak nagyon nehezen, mivel pár terméket letesztelni vagy úgy lehet, hogy bepofátlankodok a gyártóhoz, akinél már természetesen csak szépeket lehet írni, vagy megveszem és írok amit akarok. Ez a totalcar esetében máshogy van, meg az autós magazinoknál. Nekem is volt egy kisebb kicsi autósmagazinom (kericars), autót és sajtóanyagot nagyon könnyű volt szerezni.

Nem tudom, hogy mit lehetne ebből a helyből kihozni, de remélem, hogy seo fórum szerű lesz. Családias, amelynek a belső sörözős köréhez nehéz hozzáférni.

Utoljára módosítva: Gábor által : 2010-05-30 12:51
Gábor nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
sbs (2010-05-30)
Régi 2010-11-20, 11:26   #6 (permalink)
Törzsvendég
 
Csatlakozott: 10-11-19
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 103
Kiosztott köszönetek: 3
Begyũjtött 8 köszönetet 8 hozzászólással
Mcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenni
Üzenetküldés MSN-en keresztül Mcclode részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Mcclode részére
Alapbeállítás re: Új tagoknak

Volna egy kérdésem h mit kel beálítanom a gépen vagy a profilomba h a skype-m menjen?
Mcclode nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-20, 12:58   #7 (permalink)
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Új tagoknak

Szerintem nem a profilban kell állítanod, mert a neved alatt ott a skype jele, hanem a skype-on.
A skype/eszközök/beállítások/adatvédelmi beállítások oldalon be kell jelölni, hogy "Állapotom megjeleníthető a weben is" Ebben az esetben látható lesz, ha csatlakozva vagy.
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Hálásak a hozzászólás írójának:
Mcclode (2010-11-20)
Régi 2010-11-20, 13:08   #8 (permalink)
Törzsvendég
 
Csatlakozott: 10-11-19
Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 103
Kiosztott köszönetek: 3
Begyũjtött 8 köszönetet 8 hozzászólással
Mcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenniMcclode Már kezd közkedvelt lenni
Üzenetküldés MSN-en keresztül Mcclode részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Mcclode részére
Alapbeállítás re: Új tagoknak

THX sikerült beállítani igy már müködik
Mcclode nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-20, 13:28   #9 (permalink)
Építész
 
istvan62 avatarja
 
Csatlakozott: 10-06-11
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.318
Kiosztott köszönetek: 46
Begyũjtött 826 köszönetet 768 hozzászólással
istvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtagistvan62 Rendkívül híres fórumtag
Üzenetküldés Skype™-on keresztül istvan62 részére
Alapbeállítás re: Új tagoknak

Igen, így már én is látlak
__________________
Mérnöki szolgáltatások álmai megvalósításához - http://www.csaladi-epitesziroda.hu/
istvan62 nem elérhető  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usShare on Facebook
Válaszol idézettel
Válaszol


Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva



A pontos idő 12:02 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2
Copyright © 2016 Építkezés Fórum