Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-05-19, 06:30   #7 (permalink)
Gábor
Szakember
 
Gábor avatarja
 
Csatlakozott: 10-05-12
Hely: Budapest - Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 829
Kiosztott köszönetek: 35
Begyũjtött 68 köszönetet 65 hozzászólással
Gábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt márGábor Igen közkedvelt már
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gábor részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Gábor részére
Alapbeállítás re: Szélső lakások, oldal határra épült házak speciális problémái!

Akkor úgy látom, h ezeknek együtt kellene inkább dolgozni, mivel rajtad követelik egymás papírját! Bár nekem még reggel van, ráadás pünkösd vasárnap és ma is hőszigetelni megyek! Mindegy, holnap nincs az a pénz amiért dolgozzunk, még ha kiesünk a határidőből is...

István válasza logikus, de viszont a két bontásról beszélünk! Van egyszer a régi ház bontása amely során a szomszédos, vagyis a te házad tartószerkezeti problémáinak elkerülése véget lehet, h megfelelően adták ki a bontási engedélyt! A tiéd pedig egy másik probléma, miszerint elvettél a szomszédtól 8 cm-t! Vagy nem tudom mennyit! Ezt most reggel már nem tudom, valaki szerint beleesik a hibahatárba, valaki szerint pedig nem!

Most tegyük fel és gondolkodjunk normálisan! Már évek óta fent van a csupasz csúnya falon a szigetelésed én mint szomszéd, nem variálnék azon a pár centin! De te kitudja, h ki pályázik erre, mostanában a hírekben is minden nap hallok valami fejetlenséget! Ezen már nem csodálkozom!
Gábor nem elérhető   Válaszol idézettel