Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-04-08, 15:47   #1 (permalink)
Risza
Új tag
 
Csatlakozott: 13-04-08
Összes hozzászólás: 2
Kiosztott köszönetek: 1
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
Risza Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás Olcsó fűtés???

Sziasztok! Fűtéskorszerűsítést tervezek és nagyon nagy dilemmában vagyok. Többféle lehetőséggel is megkerestek, de van köztük egy, amiről még nem hallottam korábban. A forgalmazó által elmondottak nagyon felkeltették az érdeklődésemet, de nő létemre egy ilyen új dologra, bármennyire is tűnik minden tökéletesnek, nem könnyű igent mondani. Hallott-e valaki elektrolízis elvén működő fűtésrendszerről, amely 20-50 % költségmegtakarítással használható a gázkazánokhoz képest? A rendszer 3 fázisról működik, abszolút környezetbarát, a gyártó élettartam garanciát vállal a főegységre, ami speciális folyadékkal működik. Nincsenek benne mozgó, kopó alkatrészek. Persze ideális hosszútávon napelemek használatával lenne, mert a forgalmazó szerint néhány év múlva megtérül a beruházás. Amint kész a rendszer se villany, se fűtés számlám nem lesz. Ez nagyon tetszik nekem! Mivel azonban új dologról van szó, félek egy kicsit. Akinek van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalata, kérem, segítsen, mit járjak körbe, milyen információkat tudjak meg pontosan, mielőtt bármire rászánnám magam. Ezen a linken bővebben lehet informálódni: WES EnergGreen Kft
Ha bárkinek van véleménye, tapasztalata a témában, ossza meg velem mihamarabb. Köszönöm.
Risza nem elérhető   Válaszol idézettel