Kedves név nélküli károsult. Sajnáljuk, hogy nem olvasta el az alapszabályunk ide vonatkozó részét:
http://epitkezes.forum.hu/kozlemenye...szabalyok.html
Természetesen Önnel is egyet érzünk amennyiben károsult, de ezen a nyilvános fórumon nincs mód megjeleníteni a cég és a tulajdonos nevét (hozzáteszem, hogy sajnos....) Erre törvényileg nincs mód, nem a fórumvezetők határozata :-(
Remélhetőleg megtörtént a:
- rendőrségi feljelentés
- építész kamaránál a bejelentés.
Akit érdekel melyik cégről van szó, prívátban átküldöm az adatokat a nyilvánosság kizárása mellett.